Дороги Рівного завалило снігом

 

Середина березня, а на вулиці - січневі снігопади. Схоже зима вирішила піднести рівненським комунальникам фінальний сюрприз. До якого вони виявились неготовими.

 

Дороги сьогодня вранці просто жахливі. Їдучи до Рівного зі сторони Луцька, швидкість на спідометрі авто не піднімалась вище 60 кілометрів за годину.

Дорога слизька, вкрита "закатаним" в асфальт, замерзлим снігом. В ройоні села Понебель, Рівненського району, "розвернуло" вантажівку. Через що утворився довгий затор з вантажівок-"далекобійників".

Не краща ситуація й у самому Рівному. Комунальні служби схоже неочікувало такого сніжного сюрпризу від березня.

На вулицях слизько і лежить неприбраний сніг. Обледенілі автомобілі по нечищених вулицях рухаються повільно. Через це утворюються довгі затори перед світлофорами.

Нагадаємо, що насьогодні Управління житлово-комунального господарства залишається без керівника. Місяць тому його керівник Іван Гема подав у відставку, а нового поки що не призначили. Можливо екс-начальник відчував, що зима прийшла надовго. Але теперішній сніг, це вже клопіт інших чиновників.

Коментарі

Дивлячись в вікно можна впевнено сказати що для дорожників начавсь апокаліпс, Гемі респект, він напевно до ворожки ходив і вона йому навіщувала, що необхідно зпригувати з посади....

Все вірно навіщо прибирати вулиці в березні місяці, їх і в зимку не дуже то спішили розчищати, як говорила Юля Володимірівна: "весна переможе"....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.