Дороги з лайна

Все розумію - зима затяжна, мокро сиро, але цьогорічні дороги це просто катасторофа. Таке враження що на вулиці зараз не холодна весна високотехнологічного 2013 року, а спекотна осінь 1941 року. А як інакше поснити стан міських доріг? Виключно тим що їх ціленаправлено піддали тижневим бомбардуванням авіації та хімічним атакам. Якщо ні, то що це?

Ось декілька фото головної вулиці міста. Асвальтне покриття на Соборній ремонунтували послідовно два роки поспіль! І що? Де надійна дорога, що простоїть десятиліття? Комунальники, ви знущаєтесь?

Скажете, що дорогу робила фірма з іншої області і гарантувала її цілісність. Можливо вони й захочуть ремонтувати її вже в третє. Кажете не потратять ні копійки з міського бюджету? А хто оплатить рівнянам розбиті підвіски в авто? А хто таким горе-ремонтникам довірив головну вулицію міста? Як сказав би покійний Віктор Чайка - за все в місті відповідає головний двірник - мер. От схоже чинний мер Володимир Хомко про цю настанову забув.

Знаєте, інтернетом гуляє карикатура як дороги ремеонтують коровячим послідом.. Може хай комунальники спробують - так вийде міцніше ніж з вкраденого асфальту та бетону? Слово честі, колись хати мазанки будували на основі посліду свійських тварин - так вони стоять 300 років? 

Пане мер подумайте про послід? Або про асфальт... Словом подумайте...

Коментарі

пропоную таку пропозицію прямим листом Вам журналістам Хомку і написати....він обраний народом ,тоді чому це ми не маємо права висловити йому недовіру і не переобрати достроково?Я думаю:якщо збирати підписи то тисяч з 50 буде точно....

A в якому стані вул.Володимира-вул.Млинівська... Пральна дошка моєї прабабці тихенько палить у куточку!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.