ДУМА Василь Іванович

Депутат Рівненської обласної ради (2010-2015 рр.), голова Острозької райдержадміністрації (2010-2014 рр.)

Трудову діяльність Василь Дума розпочинав електромайстром після закінчення Калуського  технічного училища, згодом після здобуття вищої освіти у Львівському зооветеринарному інституті працював директором ветлабораторії. Шлях у районну владу почався з головного ветлікаря Острозького району. З 1999 року працював т. в. о. заступника голови Острозької РДА, згодом першим заступником голови РДА.

Після Помаранчевої революції Василь Іванович працює в агробізнесі- заступником голови правління ЗАТ «НВП Західцукор», а згодом з 2006 по 2010 рр.  директором ТзОВ «Західагро». У 2009 році Василь Дума вступає в Партію регіонів, а в 2010 повертається  в райдержадміністрацію після призначення на посаду голови Острозької РДА і обирається депутатом облради по одномандатному виборчому округу № 24 (Острозький район) від Партії Регіонів.

Під час виборів 2012 року на виборців Острожчини  надію покладав перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко, який балотувався в народні депутати. Після  провалу надій навіть ходили чутки, що під керівником району захиталося крісло. Однак, очевидно, відданість очільнику області Василю Берташу і спільне хобі – полювання залишили усе без змін.

Має Василь Іванович ще одне захоплення – сауну.

Нещодавно ім’я Василя Думи стало часто фігурувати в інформаційному просторі Рівненщини у зв’язку з закриттям Острозької протитуберкульозної лікарні. Керівник району на сесії обласної ради минулого року голосував „ за” закриття закладу. Цьогоріч, вже на сесії районної ради висловлювався про те, що пацієнти тублікарні вільно ходять за спиртним до міста, наражаючи людей на небезпеку, розповідав про п’яних хворих під час відвідин лікарні. На останній, березневій сесії райради Василем Думою була винесена пропозиція  не ліквідовувати заклад повністю, а створити туберкульозне відділення на базі обласної психлікарні. Однак ідея не набрала потрібної кількості голосів депутатів.

Народився 26 березня 1955 року в с. Ягодівка Рогатинського району Івано-Франківської області.  Одружений, батько двох синів.

 

Коментарі

Яка печаль! Такий чудовий керівник і немає коментарів?Дякуємо Вам,"шановний"за все!За здоров"я нації(Вам же,як ветеринару,видніше,як лікувати туберкульоз)))на бойню і на ковбаси),за розвиток освіти і культури в краї(скільки шкіл ще потрібно закрити в селах!-роботи непочатий край!).Без розшаркувань і реверансів скажу: ГОРІТИ ВАМ В ПЕКЛІ такому,на яке Ви редрекли своїх краян. Список можна продовжити,але і Ви і всі знають його,то навіщо повторюватись.Власне,такого ж Вам і Вашим рідним "покращення". Амінь!

Амінь!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.