Екс-нардеп розповів чому не балотується в Рівненську облраду

Головний "бютівець" Рівненщини екс-нардеп Юрій Прокопчук прокоментував чому не бере участі у проміжних виборах до Рівненської обласної ради в якості кандидата.

"Я готовий поступитися власними амбіціями заради спільної мети. Ми - опозиційні сили дійшли домовленості щодо саме такого складу єдиних кандидатів в депутати. В будь-якому разі я керуватиму тим, які рішення прийматиме фракція "Батьківщини" в облраді, хоч і не буду офіційно її керівником. Адже в нашій політичній силі рішення приймає не фракція, а партія" (мабуть, він хотів сказати, що слово керівника обласного осередку партії має достатню вагу для контролю дій депутатів, - ред.), - розповів Юрій Прокопчук.

Також пан Прокопчук зауважив, що відповідно до існуючих домовленостей, на наступних виборах до місцевих рад, паралельно із якими відбудуться й вибори нового міського голови Рівного, опозиційні сили підтримуватимуть кандидата від "Батьківщини". А це фактично означає, що Прокопчук нині поступився місцем обласного депутата на користь того, щоб отримати реальну можливість стати новим очільником Рівного. Адже сумнівів у тому, що саме його кандидатуру висуне "Батьківщина", як то кажуть, немає. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.