Філарет - не Франциск: для нього 600-й Мерс - не розкіш

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет не схвалює вчинок новообраного Папи Римського Франциска, який після свого обрання поїхав з Ватикану в мікроавтобусі з іншими кардиналами, а не на особистому лімузині.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

Також читайте Рівненські та українські католики розповіли про нового Папу Римського

Коментуючи ж те, що він сам їздить на дорогому авто (зокрема, на 600-му Мерседесі - Ред.), Філарет наголосив, що без цієї машини не зміг би відвідувати свої єпархії, парафії в такій кількості, як це робить зараз. 

Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України, предстоятель УПЦ КП: "Я не схвалюю такі вчинки. Тому що це праця напоказ, а треба бути скромним в житті перед Богом, а не перед людьми. Коли ми читаємо Євангеліє, то Господь каже: "Не творіть милостині вашої перед людьми і не показуйте свою скромність перед людьми, а будьте скромними всередині, а не напоказ". 

Я за рік відвідую від 10 до 20 єпархій завдяки тому, що є автомобіль такий, який не зупиняється. І тому такий автомобіль мені потрібен - не як розкіш, а як засіб виконувати свої обов’язки".

www.expres.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.