Фірма пов'язана з депутатом облради знову отримає державні гроші

Малостидинська сільрада Костопільського району Рівненської області уклала угоду з ТОВ «Теплопроектмонтаж» на будівництво підвідного газопроводу до 10 населених пунктів за 29,22 млн грн. Про це повідомив сайт "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

До кінця 2014 р. газ мають провести села Гута, Рудня, Малий Мидськ, Осова, Ледне, Великий Мидськ, Великий Стидин, Малий Стидин та Майдан Костопільського району, а також у село Мельниця Сарненського району.

Будівництво фінансують з коштів НАК «Нафтогаз України».

До складу співвласників ТОВ «Теплопроектмонтаж» з 2009 р. входить Любов Ясельська. Вона є бізнес-партнером по ТОВ «Фірма Опорядрембуд» Тамари Дубас – дружини депутата Рівненської облради Петра Дубаса, голови правління ПАТ «Рівнегаз». Фірма «Теплопроектмонтаж» почала вигравати тендери у квітні 2011 р. і з того часу отримала підрядів на 42,90 млн грн.

У тендері також взяло участь ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», співвласником якого є заступник Петра Дубаса - Петро Торгун.

Нагадаємо, що "ВСЕ" вже писало про те, що тільки в останні кілька років підприємства пов'язані з депутатом облради Петром Дубасом "освоїли" більше 200 мільйонів державних грошей. Дубас в Рівненській облраді входить до провладної групи "Рівненщина" та вважається близьким до голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа.

Коментарі

Так ось де собака зарита

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.