Фірми пов’язані з депутатом Рівненської облради освоять з бюджету 200 мільйонів гривень

 

Попри світову фінансову кризу та штиль в будівництві, деякі будівельні фірми не відчувають браку роботи і фінансів. Вони активно працюють і освоюють кошти… з державного бюджету. Аби кому, ці кошти не даються – потрібно перемогти у тендері. І одним тут щастить більше ніж іншим. І тут, мабуть, важливу роль відіграє фарт. Особливо, якщо цей фарт пов’язаний з депутатом обласної ради близького до керівника області і правлячої еліти.

 

 

Петро Дубас, є депутатом Рівненської обласної ради. Мандат він отримав під прапорами маловідомої партії Всеукраїнський патріотичний союз, яка у Рівному тісно пов’язана з міським головою Володимиром Хомком. У Рівненській облраді, депутати від ВПС входять до депутатської групи «Рівненщина», яка фактично є сателітом провладної фракції Партії регіонів.

Хоча сам Петро Дубас є керівником ПАТ «Рівнегаз», він все ж має серйозні інтереси в будівельній галузі. Особливо в будівництві за державні кошти. Структури пов’язані з депутатом облради Петром Дубасом часто з’являються серед переможців тендерів. Серед них, наприклад, фірма ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», співвласником якої є Петро Торгун, який до того ж є заступником Дубаса в ПАТ «Рівнегаз».

Згідно даних сайт «Наші гроші», ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» освоїть 61,98 млн грн. на будівництві терапевтичного корпусу Рокитнівської центральної районної лікарні. Рокитнівщина, як відомо – вотчина нинішнього голови Рівненсьької ОДА, регіонала Василя Берташа.

Інша підконтрольна Петру Дубасу фірма ТОВ «Фірма Опорядрембуд» освоїла на реконструкції Рівненського обласного перинатального центру, в загальній сумі 65,74 млн грн. Серед засновників ТОВ «Фірма Опорядрембуд» значитьсся Тамара Дубас, дружина Петра Дубаса, якій належить половина в статутному фонді фірми.

Депутат Рівненської облради Петро Дубас з дружиною Тамарою (фото з порталу ОГО)

Якщо уважніше придивитись до підприємств, які перемагають в тендерах на освоєння державних грошей, то можна знайти ще кілька фірм, так чи інакше пов’язаних з керівником «Рівнегазу» та депутатом Рівненської облради Петром Дубасом. Так, ще у січні цього року Тутовицька сільрада Сарненського району Рівненської області за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Теплопроектмонтаж» на будівництво підвідного газопроводу до села Довге вартістю 1,78 млн грн., - про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Цікаво, що до складу співвласників ТОВ «Теплопроектмонтаж» з 2009 р. увійшла Любов Ясельська, котра є бізнес-партнером Тамари Дубас (дружини Петра Дубаса) у ТОВ «Фірма Опорядрембуд». Не менш цікавим є той факт, що в цьому тендері брали участь відразу дві структури підконтрольні депутату. Іншим претендентом на освоєння коштів було ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», до складу засновників котрого входить все той же заступник Дубаса у «Рівнегазі» Петро Торгун.

Однак навряд чи дружина фартового депутата облради засмутилась через програш вищегаданого тендеру. Ще наприкінці минулого року її фірма, вже згадане ТОВ «Фірма Опорядрембуд», виграла тендер на поліпшення умов для суддів Господарського суду Рівненської області. Сума в 16,18 млн грн. буде витрачена на реконструкцію нежитлових приміщень під адміністративне приміщення господарського суду в м. Рівне. Принаймні така інформація значиться все в тому ж «Віснику державних закупівель».

Загалом,як пише інтернет-сайт «Наші гроші», якщо проаналізувати інформацію про результати тендерів, то виходить, що за останні кілька років підприємства пов’язані з Петром Дубасом освоїли близько 200 млн грн. з державного бюджету. А це, за курсом НБУ, близько 25 мільйонів доларів - непогано, як для періоду фінансової кризи.

Коментарі

Рівнеспецмонтаж є фірма ,яка не вміє нічого робить,виплачує людям малі зарплати,відмиває держ зарплати.

Хоч би і хотіли маленькі будівельні бізнес структури піднятись, так хіба встигнеш за адмінресурсом? і потім знову робитиметься щось подібне на садочкових тендерів, де капуста по 13 грн... A?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.