Хто сказав, що нічого не можна змінити?

Сьогодні популярно стало «дякувати» за ПАКРАЩЕННЯ претенденту на царську корону в монархічній Україні майбутнього. Якщо простими словами, то президенту Януковичу за нестерпне життя з яким мириться переважна більшість українців. А також миритися з бідністю і розрухою, паралельно до цього скаржитися на владу. Це найпростіший та найпримітивніший варіант. Я хочу поділитися з вами варіантом №2 під кодовою назвою «Боротьба за власний добробут».

Залишені напризволяще мешканці рівненського гуртожитку на вулиці Льонокомбінатівській, 15 борються зі своїми бідами вже не перший рік. У будинку вода підмила фундамент, тріщать стіни. Півроку тому комунальники перекрили газ, а мешканці живуть навіть без можливості приготувати їжу. Цими словами розпочинався матеріал місячної давності журналіста Юрія Дюга в одному з місцевих видань. 

Рівняни не витримували нелюдських умов та почали бунтувати. У лютому 2013 року зібрали збори мешканців на які комунальники так і не з’явились. Переживаннями людей перейнялись окремі депутати міськради до яких долучився і я.  Спільними зусиллями ми організували ініціативну групу, робота якої нарешті принесла результат. Звісно, довелося докласти чимало зусиль для того, щоб нас почуло керівництво міста та звернули увагу на проблему, та все ж, як показав час, ці зусилля не були марними.

Гроші в розмірі 990 000 гривень виділені, всі бюрократичні тонкощі подолали, роботи розпочалися.

А все завдяки тому, що люди зі своєю проблемою, досягнувши самого дна, закатали рукави і почали шукати варіанти вирішення проблеми.

Цей приклад та його позитивні зрушення змушують звернутися до всіх, хто не бажає жити в такій країні, якою на разі є наша держава. Праця, лише праця та бажання, і, звісно, не потрібно доводити ситуацію до ручки, здатні реінкарнувати, спершу,  наші сім’ї, потім під’їзди та будинки, зрештою, цілі міста, райони, а відповідно й Україну!

Олександр ЗАЙЧУК

   фото Юрій Дюг

Коментарі

Потрібно позбуватися клятого соціалістичного синдрому очікування добра та якісної роботи від влади, цих часів не поверннути!!! 

Давно відомо що спасіння утопаючих справа самих утопаючих, але люди в нашій державі живуть по інерції, думають що хтось про них пам'ятає та думає, це це ексклюзивні випадки. Люди повинні самі зрозуміти, що якщо вони самі не засукають рукава і не почнуть піклуватись за свої помешкання ніхто і нічого крім їх самих не зробить. Там де люди платять за тримання будинків повинні ВИМАГАТИ виконання робіт, а не склавши руки сидіти і чекати. Але як показує практика люди в нас доки півень не клюне і пальцем не поворухнуть, щоб самим прибрати в тому ж підїзді, де не прибирається жеком, і де вони самі ж і живуть. Я живу в приватному будинку і не чекаю поки хтось прийде і вичисть в мене двір чи зробить ремонт, сам беру лопату і розчищаю сніг, але спочатку до сусдів пенсіонерів, до зупинки, а потім в себе в дворі. Як що положити руку на серце то тікошти які ми сплачуємо за утримання будинків вони мізерні, але наші комунальники і їх умудряються вкрасти.

Отака вертикаль влади. без відмашки - ні копійки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.