ХУТИЗ Рустам Хамзетович

голова Острозької районної ради (2010-2014 роках), підприємець

Один із наймолодших голів районної ради області за освітою освітянин - у 2006 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет. До цього, у 1998 році закінчив Рівненський державний автотранспортний технікум. Працював практичним психологом, вчителем. 

У 2001-2005 роках Рустам Хамзетович працював начальником відділу у справах сім’ї та молоді Острозької райдержадміністрації. Кажуть, що його появі в райдержадміністрації сприяла Галина Михайлівна Шостюк, яка на той час була заступником голови райдержадміністрації.  У 2003 році Рустам Хутиз вступає у Партію регіонів. Кілька років був помічником голови обласної ради на громадських засадах.

Після Помаранчевої революції Рустам Хамзетович став підприємцем – чудовий голос і вокальні дані зробили його бажаним гостем на весіллях, приватних урочистостях в місті, районі. 

З  2007 він працює  директором Острозького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З  2010 року з приходом до влади регіоналів і поверненням у владу Василя Думи став заступником голови Острозької райдержадміністрації. Знову ж таки, кажуть на Острожчині,  що кар’єрне просування Рустама Хутизовича – заслуга його  „хресної мами” Галини Михайлівни, за сприяння якої в листопаді 2010 року  він був обраний на посаду голови Острозької районної ради.

Під час виборів 2012 року постійно супроводжував у робочих поїздках заступника голови Рівненської ОДА Анатолія Юхименка, який балотовувався в народні депутати. Помічена особлива довіра Анатолія Олексійовича до молодого однопартійця  і підлеглого.

У 2014-му під тиском революції пішов з посади голови Острозької райради. Став підприємцем.

Острожани знають Рустама Хутиза як хорошого артиста, який свого часу грав у Острозькому народному самодіяльному театрі. 

Народився 29 листопада 1977 року в с. Джиджихабль Теучежського району Краснодарського краю (Росія). Розлучений. Має доньку 2003 року народження.

Коментарі

на чурку не похож,кто же ты Хамзетович ?на самом деле?

Рустам досить цікава людина, хороший співрозмовник і керівник. Тай взагалі молодим треба відкривати скрізь дорогу

Регіонал?

Не важливо хто і кому допоміг, а важливо те,що це порядна і хороша людина,чудовий керівник. Доказом цьому є обрання головою ради депутатами усіх партій, а не призначення. А також, варто сказати, що Рустам Хамзетович - ідеальний батько.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.