Із жителів Рівненщини за закордонні паспорти "зідрали" зайвий мільйон гривень

Постановою Окружного адміністративного суду м.Києва від 19.07.2012 задоволено позов заступника прокурора Рівненської області в інтересах держави в особі Державної інспекції з контролю за цінами в Рівненській області та стягнуто з ДП "Документ" адміністративно-господарську санкцію в сумі 2,5 млн. грн. до державного бюджету.

Підставою для прокурорського реагування стали порушення службовими особами Рівненської філії ДП "Документ" державної дисципліни при встановленні, формуванні та застосуванні тарифів на платні послуги.

Так, упродовж червня 2008 по травень 2009 року філією незаконно стягнуто з мешканців Рівненщини кошти в сумі 840 тисяч гривень за виготовлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

У ході виконавчого провадження 22.03.2013 боржник виконав частково штрафне зобов’язання та сплатив 2,2 млн. грн. в дохід держави.

Вживаються заходи до стягнення з боржника решти заборгованості, - повідомили з прес-служби прокуратури Рівненщини.

Нагадаємо, конценрн ЄДАПС, який виготовляє бланки паспортів, підконтрольний регіоналу Василю Груцаку. Він є рідним братом екс-кандидата в нардепи, депутата Рівненської облради Віталія Грицака. Якому також належить рівненський готель "Україна" з прибудованим до нього сіті-холом "Манхеттен".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.