Кандидатам у депутати Рівненщини розкажуть на що звернути увагу

МГО «Екоклуб» запрошує претендентів на депутатські мандати Рівненської обласної ради  обговорити та включити у свої передвиборчі програми шляхи вирішення пріоритетних проблем області. За круглим столом «Актуальні проблеми Рівненщини у програмах кандидатів до Рівненської обласної ради» громадські активісти пропонують претендентам на депутатські крісла озвучити пріоритети у свої майбутній депутатській діяльності, а також обговорити на підписати «Меморандум з енергоефективності у Рівненській області».

Захід відбудеться у вівторок, 26 березня 2013 року у «Будинку вчених», за адресою м.Рівне, вул. С.Петлюри, 17. Початок об 11-00 годині. На нього запрошені зареєстровані та висунуті партіями кандидати до Рівненської обласної ради з 5 округів, у яких пройдуть довибори 21 квітня 2013 року.

Коментарі

Чого болт, можна і гайку. Але от сайт чесних новин обовязково має написати потім про всіх болто-гайко-кладунів

"активісти пропонують претендентам на депутатські крісла озвучити пріоритети у свої майбутній депутатській діяльності, а також обговорити на підписати «Меморандум з енергоефективності у Рівненській області»", а також прийняти присягу на Біблії, як Табалови, та в кінцевому рахунку положити на всіх і вся великий болт.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.