Католицький священик з Рівного вважає, що Бог заговорив символами

Вчора католицька церква обрала нового намісника Бога на землі - Папу Римського Франциска І. Як виявилося, аргентинець не за чутками знайомий з Україною, адже свого часу його учителем був саме український священик. Зважаючи на те, що сьогодні призначення нового Папи - чи не найобговорюваніша новина, цю звістку ми попросили прокоментувати й представника рівненського католицтва - декана Рівненської католицької церкви в Рівненській області отця Владислава:

- На мою думку, події в церкві, які зачіпають суспільство, для людства дуже корисні. Адже увесь світ спостерігав за виборами нового Папи. На площі святого Петра по телевізору я бачив тисячі радісних облич, повних надії.

Також хочу відзначити велику харизму Папи Бенедикта VI. Він мав сміливість відкрито заявити про те, що хоче скласти повноваження Папи.

Я передбачав, що новий Папа буде або з Азії або з Південної Америки. Зрештою, другий варіант виявився правильним.

Знаю, що коли стало відомо про вибори нового Папи, українська делегація відвідувала Ватикан, зокрема Архиєпископ Мечислав Мокшицький зі Львова. А безпосередньо під час конклаву, як мені відомо, від України присутніх не було, бо не маємо нині діючого кардинала.

Останнім часом Бог говорить до людей мовою символів та знаків. Приміром, не дарма Папа назвав себе Франциском І. Окрім того, що Пап з таким ім’ям в історії католицької Церкви ще не було, думаю, це ще й ніби аналогія до Франциска Асизького, жебрака, який відновив католицьку церкву в 12-13 століттях. І ще один приклад. Під час конклаву на трубу, з якої йшов біли дим, сів голуб. А голуб – це символ святого духу. Як на мене, це свідчення того, що на все у нашому житті є Божа воля.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.