Керівництво Рівненщини полюбляє планшети. ФОТО

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко долучився до числа користувачів модних гаджетів. На прес-конференції він у виступі використовує планшетний комп'ютер Acer.

Планшетні комп'ютери торгової марки Acer з такою діагоналлю екрана, за інформацією інтернет-магазину "Розетка", вартують від 2933 до 5678 гривень + декілька сотень гривень коштує чехол до цього сучасного девайса.

Коментарі

А чому б і не скористатись з привілеїв безмежних. Які самостійно та тупо віддають самі платники податків.
Я б теж таким би не нехтував.
Звісно, відбирати цукерка в дитини, задоволення ніякого не приносить та якщо дитина не навченя оберігати своє...хто їй лікар))))

100% ЗГОДЕН!

Мені здається проблема не в конкретних чиновниках у більшості випадків, а у системі в цілому, яка сьогодні дозволяє знаходження в собі таких елементів, які можуть безнаказово імітувати "бурну діяльність" , а не працювати на користь держави та суспільства. Я твердо переконаний, що проблема набагато глибша, а ніж якийсь певний чиновник чиновник. Адже не може вийти смачний борщ з зіпсованих інградієнтів.

Згідний з Вами, "Комп"ютер невід"ємний атрибут сучасної людини", це так тільки не випадку з нашими чиновниками, вони що з планшетами, що без них, всерівно тупорилі нічого не роблять, а тільки імітують бурну діяльність.

До чого тут "понти" . Комп"ютер невід"ємний атрибут сучасної людини, а планшет його полегшена версія, та все ж зручна річ, та й ціни є різні-різні.Коштовний годинник - це вже випендрьож.

Понти, понти, понти в їхньому середовищі річ невідємна, годинники по 950тис. дол і тд, а на рівні Рівного і планшет понт, нібито при налічії його він один з другим стає розумнішим....і крутішим, а якщо ще й за державний рахунок то тут понт на шару.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.