Кілька слів про ситуацію в рівненській "Свободі"

Ця партія серед козирів мала і має партійну дисципліну і ледь не військову ієрархію. Вирішив Тягнибок — інші повинні підкоритися. Захотів замість рівненського Степана поставити рідненького львівського Олега, повинні підкоритися... Думаю, і нині цих 4 далеко нерядових членів партії виключили з благословення Тягнибока, і ніхто не питав рядових партійців.

Мені такий підхід не прийнятний. А Лащуку і його одно партійцям? Якщо пішли у "Свободу" – значить погодились.  Коли на виборах-2012 мали принципові протиріччя, мали б самі вийти.

Але з чого увесь сир-бор. Невже через Хахльова? Не знаю, які в кого були гарантії того що цей пан не стане тушкою. Вознюка не бачили на акціях протесту? Так і Хахльова там не було, немає і не буде. Вознюк мажор, купив собі місце за гроші родинного бізнесу? А хтось вірить що Хахльов будував свої статки сам? Без включення в урядові програми? Без підтримки імені і благословіння тестя? Він був свято переконаний, що одним лише бажанням міг очолити область? За які заслуги?..

Скоріше рівненські свободовці не змогли зберегти своє місце в львівській "Свободі". І активність не допомогла, і ідейність, і багатолітня праця. Їх витіснення почалося задовго до виборів, просто це не було так очевидно. А підтримка Хахльова, хороший привід, який вони дали самі. Що далі? "Свобода" переходить на новий етап, втрачає певну цнотливість, частина їх прихильників романтиків зрозуміють що і їх партія не може грати за кардинально іншими правилами.

Звісно вони переживуть це практично непомітно, на фоні світової революції, засилля регіоналів, майбутніх президентських виборів, але... Може настав час будувати якусь партію знизу, де в Рівному будуть вирішувати хто буде керувати обласною організацією, іти в парламент і так далі. Я проти анархії, але партійна дисципліна не має будуватися грошима, кулуарними домовленостями та авторитаризмом. Ця ситуація показує, які можуть бути наслідки. Тільки спільні цінності, ідеологія, відкритість...

Коментарі

Тільки спільні цінності, ідеологія, відкритість...Святославу, дай твої слова та Богу в уші. Коли ми вже навчимося поважати свій народ та любити свою Україну і прийшовши до влади незабувати про це.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.