ЛАЩУК Олександр Іванович

Депутат Рівненської міської ради

 

 

Світ трудовий шлях нині відомий опозиціонер Олександр Лащук починав в середині дев’яностих із малого спільного підприємства фірми «Ясень», де працював столяром. Наприкінці дев’яностих був керівником гуртка  відділу у справах сім?ї та молоді Виконавчого комітету Рівнеради. Також Лащук, як і його екс-партійний побратим нардеп Олег Осуховський, має досвід роботи на посаді оператора автозаправної станції. Близько трьох років він працював в компанії «Укр-Петроль».

Після отримання диплома психолога у Волинському державному університеті імені Лесі Українки він почав працювати в інтелектуальній сфері. Працював на посаді консультанта голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія. Приблизно в той же період пов’язав своє життя із Всеукраїнським об’єднанням «Свобода», яке тоді ще не було парламентською партією.

Зважаючи на те, що Лащук був одним із першопрохідців цієї політичної сили, великий вклад у її розбудову і становлення, у 2007 році Олександр Лащук очолив міську організацію партії, тим самим зробивши перший серйозний крок у політиці.

В структурі ОДА Лащук працював декілька років: займав посаду головного спеціаліста відділу у справах релігій облдержадміністрації, головного спеціаліста відділу у справах національностей та релігій головного управління з питань внутрішньої політики та інформації Рівненської ОДА. В цей же час здобув освіту магістра державного управління у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. За його словами, був звільнений з ОДА через політичні мотиви.

У 2010 році Лащук перебрався на виробництво, де більше двох років працював на посаді начальника цеху ремонтно-механічних майстерень ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів». Як відомо, того ж року відбувалися вибори до місцевих рад, в тому числі й міського голови Рівного. І серед чотирьох кандидатів на мера міста значився і свободівець Олександр Лащук, який за підсумками виборчих перегонів за крісло міського голови зайняв друге місце, набравши трохи більше десяти відсотків голосів виборців. Проте це не завадило Олександрові за партійним списком стати депутатом Рівнеради, де він очолив фракцію ВО «Свободи» та постійну комісію з питань захисту прав людини, законності та правопорядку.

Упродовж двох років Лащук проводив гостру опозиційну діяльність в Рівнераді, доки наприкінці 2012 року не став учасником відомого сімейного скандалу, під час якого його дружина Оксана через ЗМІ сповістила громадськість про шлюбну невірність свого чоловіка. Нині Олександр Лащук продовжує очолювати фракцію «Свободи» в Рівнераді, хоча на початку березня 2013 року його, рішенням політради, виключили з партії. Таке рішення було прийняте через критику Лащуком, під час виборчої компанії 2012 року, кандидата в нардепи (нині народний депутат) від ОО "Батьківщина" Юрія Вознюка.

Під час Революції у 2013 році очолив Рівненський обласний партійний осередок "Народного Руху України". Вже на парламентських виборах 2014 року балотувався до Верховної Ради України від "Радикальної партії Ляшка" та програв. Після зняли з керівника обласного "Руху".

На місцевих виборах 2015 року Лащук балотувався на пост міського голови Рівного від "Європейської партії" та програв вибори, заливши без депутатського мандату.

Народився 29 вересня 1977 року в  м. Рівне

Розлучений. Має сина.

Коментарі

А на які гроші ваш "апазиціонер" живе. Вже 2 роки нігде не робить, а бабки має.

він до цього,ще був членом УНП!

У 2010 році Лащук перебрався на виробництво, де більше двох років працював на посаді начальника цеху ремонтно-механічних майстерень ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів». ВІН МАЄ СОВІСТЬ ? САША ХВАТИТЬ БРЕХАТЬ.

На які гроші?, так вони за вобори лопатники так набивають що нам і не снилося, АЛЕ СУДЯЧИ ПО БІОГРАФІЇ ВСЕ РОБИВ ЛИШЕНЬ НІЧОГО НЕ РОБИТИ

Хтось з вас один придурків щось корисливе зробив для громадян я знаю особисто Сашу, він займає активну та справедливу позицію в політиці Рівного, більшість сидять роти на замку а Саша, не боїться сказати правду в очі на сесіях Рівне ради.

to Ваня: "корисливе", ржунімагу. Писати навчись і відрізняти слова "корисне" і "корисливе". Вони мають абсолютно різне значення)).

Хай позичені гроші віддасть для Москальової. АЛЬФОНС.

Свободівських тролей повилазило вагон ))) В "Свободці" дійсно залишились люди без мозку, але з вродженим відхиленням в бік тупого трогінгу ) Хлопчики заздрять Сашку, а це плюс . Значить все робить вірно )

Лущук - маленький троль на попе босса Хумка) Прищь в політиці Рівного! Так собі - подьідайло хума. Червь. Клещ. Тролятіна. Це - Лущук.

Чмошник продажний. Скільки тобі Хомко заплатив? Простітутка

Хто є хто існує є існує єдиний критерій Сиситема виштовхне чужорідне тіло. А дала робіть висновки....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.