Мер Рівного: не знає чи обманює?

Нещодавно "ВСЕ" писало про рішення міськвиконкому, яке затверджувало методику перерахунку коштів за ненадані споживачам комунальні послуги. Це рішення фактично дозволяє комунальникам безкарно нічого не робити отримуючи комунальні платежі. Писали ми й про те, що було прийняте інше рішення, яким один з пунктів рішення тимчасово призупинявся.

Однак з коментарів Володимира Хомка складається враження, що або міський голова  не знає суті рішень прийнятих міськвиконкомом. Або свідомо вводить в оману рівнян. Так в коментарях виданню "Рівне вечірнє" мер Рівного запевнив, що рішення про порядок перерахунку зупинено повністю:

— Ми змушені були розробити власну методику перерахунку коштів за ненадані комунальні послуги, бо на державному рівні це питання було неврегульоване, — пояснив міський голова Рівного Володимир Хомко. — Тепер Кабмін оприлюднив проект постанови, що має регулювати процедуру перерахунку. Якою буде остаточна редакція цієї постанови — поки ніхто не знає. Тому щоб не було законодавчих неточностей, вирішили дію рішення міськвиконкому призупинити. Коли постанова Кабміну набуде чинності, внесемо у своє рішення відповідні зміни. В будь-якому разі, перерахунок мав проводитись тільки наприкінці року.

Однак в самому рішенні, розміщеному на сайті Рівненського міськвиконкому значиться про призупинення лише дію абзаці пункту, одного з пунктів рішення.

Можливо міський голова просто обмовився. Бо не хотілось би вірити, що міський голова говорить журналістам неправду чи не знає суті рішень, які приймає очолюваний ним орган влади.

 

 

Коментарі

Однозначно, Хамко бреше. Бо це його стиль спілкування з рівнянами.

Просто люди не проковтнули, от і зупинили рішення, а Хамко як завжди бреше, адже людина з такою школою по іншому не може.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.