Міліціонери Рівненщини нагріли дідуся

Завдяки небайдужості й сумлінному виконанню своїх обов’язків працівникам міліції вдалося врятувати життя та запобігти обмороженню 73-річного жителя села Курозвани Гощанського району.

Як повідомляє Гощанський РВ УМВС 18 березня до районного відділу міліції надійшло повідомлення невідомої жінки про те, що вулицями села Симонів ходить незнайомий чоловік похилого віку, який не може пояснити місця свого проживання та просить надати йому прихисток від холоду й морозу. 

Працівники міліції одразу виїхали на місце події. Як з’ясувалося, мова йшла про 73-річного жителя району, якого негода здолала своїм холодним подихом. Щоб допомогти бідоласі, який вже котру годину марно «оббивав пороги» чужих обійсть, правоохоронці зігріли його теплим чаєм, а добовий наряд чергової частини поділився з дідусем своєю вечерею.

Микола Максимович розповів міліціонерам, що проживає один у власному будинку і не завжди має можливість доглянути та обігріти свою оселю, тому вирішив піти в інше село в пошуках допомоги, розуміння й тепла. 

Після того чоловіка відвезли до кімнати обігріву Гощанської центральної районної лікарні та пообіцяли, що цікавитимуться його подальшою долею, а при потребі завжди прийдуть на допомогу. Наостанок пенсіонер щиро дякував працівникам міліції за те, що виявили неабияку чуйність та не лишилися осторонь чужої біди.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Від заголовку я вже подумав лихе, адже в нас міліціонери можуть нормально "погріти", в даному випадку можна їх тільки похвалити, завжди б так

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.