Миротворці із Рівного у Конго займаються розвідкою

 

Екіпажі українських Мі-24 у Демократичній Республіці Конго за три дні виконали п’ять польотів з розвідки місцевості та патрулювання територій. У складі екіпажів і двоє військових із Рівного - командир вертолітного загону, начальник армійської авіації 13 армійського корпусу полковник Володимир Пастухов та начальник служби безпеки польотів підполковник Сергій Фаріон.  Всьго військовослужбовців із Рівного у складі вертолітного загону близько 20 чоловік.

 

Українські миротворці 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України продовжують виконувати завдання Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

З метою забезпечення та контролю ситуації на території в межах відповідальності вертолітного загону чотири екіпажі ударних вертольотів Мі-24 залучені до чергування та знаходяться в постійній готовності до вильоту.

- Розпорядок дня вертолітного загону доволі напружений, адже після отримання команди на взліт від Керівництва Місії ООН до взльоту бойових машин у небо вертолітники мають всього сорок п’ять хвилин, - розповідає помічник командира 18 ОВЗ Місії ООН у ДР Конго майор Віктор Шубец. - Напередодні заступання на чергування з льотним та льотно-підйомним складом проводиться постановка завдань на наступний день та попередня підготовка до польотів. Тут екіпажі Мі-24 вивчають маршрути руху, метеорологічні дані, запасні аеродроми в районах виконання завдань, курс взльоту і посадки, висоту перевищення над рівнем моря. 

Також безпосередньо перед польотом командир окремого вертолітного загону, льотчик-снайпер, полковник Володимир Пастухов віддає екіпажам передпольотні вказівки. Також з особовим складом проводиться тренування в кабінах вертольотів з дій екіпажів в разі відмови авіаційної техніки.

Сьогодні, 20 березня, один із екіпажів Мі-24 виконав завдання з розвідки місцевості та патрулювання територій. Як розповів заступник командира загону з льотної підготовки підполковник Роман Дубинецький, польот проводився на максимальних висотах, від двох з половиною до трьох тисяч метрів, зі швидкістю руху від 120 до 230 кілометрів за годину. 

Протягом цього тижня українські миротворці вже здійснили п’ять польотних завдань Місії ООН. З початку виконання миротворчих завдань у ДР Конго екіпажі другої ротації 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України виконали більше півтори сотні польотів, провівши в африканському небі близько трьох сотень годин.

Фото надав помічник командира 18 ОВЗ по зв'язкам з ЗМІ майор Віктор Шубец.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.