МУЛЯРЕНКО Олексій Віталійович

Голова Рівненської облдержадміністрації

Депутат Рівнеради, секретар Рівненської міської ради (2015-2016 рр.)

На початку дев’яностих Олексій Муляренко закінчив рівненську ЗОШ №11, наприкінці – Рівненський економіко-гуманітарний інститут (нині – МЕГУ ім. С. Дем’янчука), де здобув кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю менеджер-економіст, викладач економіки.

Трудовий шлях розпочав в 2000 році в приватному підприємстві «Мет-Експо» на посаді начальника дільниці. А з 2000 по 2001 рік працював в Луцькій філії ПП «Мет-Експо» на посаді заступника директора. Потім зареєструвався як фізична особа-підприємець та розпочав виробництво броньованих дверей. У 2006 році його невелика майстерня виросла у ТзОВ «Сталь-М».

Олексій Муляренко упродовж останніх років був помічений у благодійних починаннях. В 2008 році координував благодійний проект «Наші діти» в рамках якого було придбано меблів та обладнання для сенсорної кімнати дитячому садочку «Пагінець», який відвідують діти з особливими потребами. У 2008-2009 роках брав участь в благодійних проектах «Врятуй життя» та «Наше серце дітям!».

Муляренко заступник голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області» та член правління громадської організації «Українська Локсмайстер Федерація».

З 2010 року голова виконавчого комітету Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». А після того, як очільник обласної організації партії Віталій Чугунніков у 2012 році став нардепом, Муляренко успадкував вакантне місце члена рівненського міськвиконкому, яке належить «УДАРу» відповідно до партійної квоти.

Після виходу Муляренка з "УДАРу" він балатувався в народні депутати на позачергових виборах до Верховної ради у 2014 році, по виборчому округу №153 від Блоку Петра Порошенка. Однак програв вибори кандидату від Народного фронту Юрію Вознюку.

У 2015 році Олексій Муляренко балатується на посаду міського голови Рівного та до міськради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Але показує лище третій результат. Однак стає депутатом Рівнеради за списком БПП "Солідарність". На першій сесій новообраної Рівненської міської ради Олексія Муляренка обрали секретарем міськради. За нього проголосували 27 депутатів з 42-х, які були обрані до Рівнеради.

Одружений, має трьох дітей.

Народився 15 жовтня 1976 року

Коментарі

Гідний посади кандидат, на відміну від абсолютно усіх попередників. Висновки зробимо по роботі, а це відбудеться дуже швидко.

Довбо**б звичай , клас рептилія .

Не зміг навіть закінчити нормальний ВУЗ, який з нього буде голова облдержадміністрації? Всі знають, що МЕГУ ім. С. Дем’янчука в Рівному - це навчання за хабарі. Його броньовані двері самі дорогі в Україні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.