На дороги Рівненщини пообіцяли дати більше 100 мільйонів

За дорученням голови облдержадміністрації Василя Берташа, місцеві громади сформували перелік доріг, які потрібно оновлювати першочергово. Загалом люди визначали найбільш проблемні об’єкти, адже цьогорічна цільова субвенція з державного бюджету на дороги краю становить 101 мільйон гривень. 

Відтак, сума держпідтримки на оновлення автошляхів із кожним роком зростає, зауважив Василь Берташ. Так, якщо в 2011-у на ці потреби область отримала майже 62 мільйони гривень, то цьогоріч з держскарбниці надійшло майже на 40 мільйонів більше.

Як повідомили з прес-служби Рівненської ОДА, з урахуванням побажань міст та сіл Рівненщини, нині вже сформовано перелік із 749 об'єктів, на які спрямують державні кошти.

Загалом гроші розподілили пропорційно до протяжності доріг та складності ремонту. Тож, за словами Василя Берташа, понад 66 мільйонів гривень необхідні на капітальні ремонти та більше 30 мільйонів – на поточні ремонти вулиць, а решту державних коштів скерують на утримання доріг області.

Коментарі

А тепер нехай Берташ відчитається за ті 62 млн. грн, де чітко відремонтована дорога яка простояла хоч рік. Бідні дороги вони ж в нас такої суми грошей не бачили, можуть не витримити натого грошового навантаження..... Але це пусте наші держиморди - казнокрадці, допоможуть дорозі не впасти перед натиском такої суми грошей і візьмуть удар на себе точніше на свої кармани, вони більш привичні до грошей і вистоять перед грошовим натиском....! Після таких ремонтів знову можна буде побачити як обновиться приватний автопарк наших керманичів...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.