На Рівненщині чоловік провалився у криницю

До чергової частини Дубенського міськвідділу зателефонувала 48 – річна Лариса жителька села Турковичі  Дубенського району, яка повідомила, що  14 березня близько сьомої години ранку її брат 37 - річний Анатолій провалився у криницю.

На місце пригоди прибула слідчо - оперативна група. За допомогою працівників МЧС  чоловіка дістали із криниці, глибина якої сягає близько 50 метрів. На тілі ознак насильницької смерті не виявлено.

Анатолій проживав разом зі своєю матір’ю у селі Микитичі Дубенського району. Чоловік був психічно-хворий, близько семи років періодично лікувався в Острозькій психіатричній лікарні, з якої за декілька днів до трагічного випадку повернувся додому. За день до нещасного випадку він відвідував свою сестру, а  погостювавши Анатолій відправився  додому. Так як додому чоловік не повернувся то на  ранок рідні забили тривогу й самотужки розпочали пошуки. До криниці, яка знаходилась в нежилому господарстві, привели сліди чоловіка, які чітко було видно на снігу.

Наразі тіло доставлено в морг Дубенської міської лікарні. Дана подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомила Кундеус Євгенія з Дубенського міськвідділу міліції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.