На Рівненщині дільничні інспектори міліції відвідують помешкання громадян

Для налагодження співпраці правоохоронних органів з населенням на території держави триває всеукраїнська операція «Візит». Зокрема, на Рівненщині дільничні інспектори міліції відвідують помешкання громадян, аби ближче познайомитися з населенням, що проживає на території їх адміністративної дільниці. Адже метою «Візиту» є покращення партнерських відносин між міліцією та громадянами щодо профілактики злочинності та підвищення рівня довіри населення до органів внутрішніх справ.

А це означає, що у кожне помешкання обов’язково завітають дільничні інспектори міліції.

Відрекомендувавшись, вони вручатимуть візитки як з особистими номерами телефонів, так і контактами чергових частин та керівництва міськрайвідділу. Крім того, на візитках вказані дні та години прийому громадян та адреси адміністративних дільниць.

— Особлива увага приділяється одиноким особам похилого віку та неповнолітнім, батьки яких ведуть антигромадський спосіб життя, — зазначив начальник УГБ УМВС України в Рівненській області полковник міліції Олексій Лозян.

— Дільничний інспектор під час «Візиту» запитає, чи немає у під’їзді самогонної «точки», куди люди несуть свої останні заощадження або речі з дому. Чи немає у будинку притону, де збираються на свій «шабаш» п’яниці чи наркомани. Чи немає поруч закладу, що у нічний час заважає громадянам відпочивати. Коли правоохоронець збере необхідну інформацію, то вживатиме заходи, щоб припинити правопорушення, які трапляються на його території. Основне, чого ми очікуємо від операції «Візит», — це співпраця з громадянами. Сподіваємося, що вони поділяться своїми спостереженнями про правопорушення, а міліція у свою чергу зробить все, аби забезпечити правопорядок. Адже в цьому зацікавлені всі: як і органи внутрішніх справ, так і люди, – сказав на завершення Олексій Лозян.

СЗГ УМВС України в Рівненській області

Коментарі

А Ви як законослухняний громадянин хоч раз спробували допомогти дільничному, пішли за понятого, при вилучені самогонки, дали пояснення про наркопритони, краще дотримуватись позиції "моя хата з краю" і розказувати в кого і звідки іномарки. Якщо володієте інформацїїє, що дільничні збирають дань Ви повідомляли інші органи - прокуратуру, внутрішню безпеку. І виходить знову винна міліція . Спробуйте хоч трошки допомогти міліції і побачите, що не все так погано...

Все чудово, як говориться все що не робиться, робиться на краще. АЛЕ про яку співпрацю можна говорити коли учаскові на учасках міняються як рукавички в похотливої баришні. І можна подумати вони не знають де точки самогоноваріння чи притони з наркопритонами, дань то вони куди ходять збирать, а може їм додому її приносять чи в кабінет. А ні вони не беруть дань, дорогі іномарки їм просто купують тещі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.