На Рівненщині для 80 дітей вдалось зберегти родини

На Рівненщині вісьмох дітей із інтернатів повернули в сім’ї. Попередньо з кризовими родинами півроку працювали новопризначені фахівці із соціальної роботи.

За інформацією Рівненської ОДА, після посилення соціального захисту та корекції вдалося зберегти біологічну сім’ю ще для 80 дітей. Саме вони були під загрозою вилучення через поведінку батьків, насильство в родині, злидні чи інші життєві труднощі.

Тим часом завдання новопризначених фахівців із соціальної роботи - вчасно виявляти сім’ї, де через складні життєві обставини діти не мають можливості всебічно розвиватися. Таке завдання окреслив Президент України Віктор Янукович у соціальних ініціативах. Тож торік 430 спеціалістів проінспектували понад 54 тисячі родин, з яких майже 2200 проблемних взяли під соціальний супровід. Загалом цим сім’ям надали психологічні, соціально-педагогічні, соціально-економічні, соціально-медичні, юридичні та інші послуги.

Аби фахівці могли запропонувати кризовим родинам увесь спектр допомог, передбачених державою, їх професійний рівень підвищують під час практичних семінарів. Зокрема, двічі на місяць у кожному районі для них проводять навчання. Там  сільські спеціалісти поглиблюють знання з психології, вивчають новації у галузі соцзахисту, аналізують життєві приклади проблемних родин. Крім того, для них організовують обласні навчання. Тоді керівники управлінь, департаментів і служб їдуть із Рівного в райони. Так, для покращення обслуговування кризових сімей спільні з соціальними партнерами семінари вже організували в п’яти районах Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.