На Рівненщині кожен сьомий автобус виявився несправним

На території області працівниками Державтоінспекції проводяться заходи з профілактики аварійності на пасажирському транспорті. З 1 березня поточного року працівниками автомобільно-технічної інспекції здійснено 85 перевірок пасажироперевізників, за результатами яких видано 67 приписів на усунення виявлених недоліків.

В ході проведення заходів вартовими доріг оглянуто понад 700 автобусів, з яких більше 100 виявлено з технічними несправностями.

На посадових осіб перевізників складено 17 адміністративних протоколів, зокрема: 7 – за випуск на лінію технічно-несправних автобусів, 10 - за невиконання приписів Державтоінспекції.

- Працівниками ДАІ області виявлено та задокументовано 336 порушень правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів – розповів керівник обласної Державтоінспекції Олександр Семенюк.

- Так, у 70 випадках водії перевозили пасажирів понад встановлену кількість, 10 адміністративних протоколів складено на водіїв за порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг біля автовокзалів. Крім цього, зафіксовано 56 порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів. Також задокументовано 75 фактів відхилення від визначеного маршруту руху та у 3 випадках водії перевозили людей без ліцензійної картки – повідомив начальник ВДАІ УМВС .

По недоліках, виявлених у ході заходів надіслано 2 інформації в управління Укртрансінспекції та 2 - до організаторів перевезень.

Триватимуть профілактичні заходи на пасажирському транспорті до 31 березня, повідомила прес-служба обласного ДАІ.

Коментарі

Спочатку самим потрібно не порушувати правила та не бикувати, а потім інших перевіряти. Хоча результати перевірки на мене наводять сумнів в їхній достовірності, якщо проїхатись міським транспортом.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.