На Рівненщині матерям-героїням роздали 118 мільйонів гривень

Грошові винагороди жінкам, які отримали почесне звання, почали виплачувати без затримок. Це стало можливим завдяки ініціативі Василя Берташа, оскільки він клопотав про те, щоб спростити процедуру розрахунку з багатодітними жительками області. Про це повідомив телеканал "Сфера-ТВ" з посиланням на  прес-службу Рівненської ОДА.

Так, після звернень у столицю, матері-героїні почали отримувати держкошти без посвідчень, а за копією Указу Президента України. Загалом, з 2008 року, а саме відтоді почали виплачувати грошові винагороди "Матерям-героїням", понад 15 тисяч краянок отримали майже 134 мільйони гривень. З них 118 мільйонів виплатили за останні три роки, погасивши в 2010-му мільйонні борги попередніх років.

Разом із тим Рівненщина – в лідерах серед областей України за швидкістю виплати краянам заробленого. За три роки людям повернули 16 мільйонів заборгованої зарплати. Цих грошей працівники чекали роками, а повертати зарплатні борги почали з 2010. Також наша область – друга в державі, де найменша сума боргу перед працівниками

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.