На Рівненщині перепланують усі населені пункти

Нова містобудівна документація є обов’язковою умовою для розвитку усіх населених пунктів. Відтак, у кожному районі створюють комісії, які визначатимуть придатність генпланів до подальшого використання. Тож щоб не витрачатися на створення нових, варто модернізувати вже існуючі генеральні плани, підкреслив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Адже з оновленими документами люди зможуть отримати земельні ділянки для будівництва. Крім того, саме модернізація та створення нових генеральних планів міст та сіл краю дозволить пожвавити земельний ринок та залучити кошти в найбільш інвестиційно-привабливі території. Адже на сьогодні пропонувати під будівництво житла, шкіл, дитсадків, ФАПів, спортзалів, реалізації інших соціальних чи бізнесових проектів можна лише ті земельні ділянки, які мають відповідне призначення в містобудівній документації.

Наразі в області з 1027 населених пунктів 839 мають генплани, але більшість із них розробили ще у 70-80 роках минулого століття. Лише 20 відсотків відповідають сучасним законодавчим і нормативним вимогам та реально вирішують питання забудови і розвитку територій.

Коментарі

Так зпочатку пороздирибанили землю, а потім не знають де поховати покійника, чи як виділити земельну ділянку під будівництво людині яка має реальні можливості для цього. Адже переважна більшість громадян в примській зоні понабирали ділянки для перепродажу, адже з таким економічним станом одиниці наважуються будуватись.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.