На Рівненщині під час негоди 600 громадян отримали допомогу

Протягом 22-25 березня внаслідок суттєвого погіршення погодних умов на території Рівненщини для проведення заходів з евакуації автотранспорту та надання допомоги людям залучено понад 200 чоловік особового складу та 52 одиниці техніки підрозділів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, а також 4 одиниці інженерної техніки Збройних сил України, повідомляє прес –служба ГУ ДСНС у Рівненській області.

За цей період рятувальниками вивільнено із снігових заметів та відбуксировано 137 одиниць автотранспортної техніки (в тому числі 72 вантажних автомобіля, 32 легкових автомобіля, 16 маршрутних таксі, 16 машин швидкої допомоги та 2 спецавтомобіля аварійних служб) надано допомогу 409 громадянам (з них 269 пасажирам). Крім того, працівниками Держслужби з НС надавалась допомога по доставці бригад швидкої медичної допомоги до 5 породіль та 15 дітей, які потребували негайної госпіталізації у медичні заклади.

Разом з тим, з метою попередження загибелі людей внаслідок переохолодження на ділянках найбільшої концентрації руху великогабаритного транспорту та в місцях утворення транспортних заторів (спуски, підйоми, складний рельєф місцевості) продовжують цілодобову роботу 4 пунктів обігріву, у яких за вказаний період надано допомогу понад 200 громадянам.

Коментарі

Жора так вони повинні працювати, тихо і не помітно, а не галасувати і рапортувати

Цифри для рівного мізерні.
на їхнє щастя більшість лишилась удома.
тож, нема чим вихвалятись.

Так було би в ідеалі

Ця робота повинна бути буденною для цих служб, а то рапортують як в добрі радянські часи все цифри та цифри. Потрібно так працювати щоб ці автомобілі взагалі не попадали в полон і їх визволяти потім і записувати собі це в заслугу. Інформація повинна бути така: На область прийшов величезний сніговий ураган, служби зпрацювали успішно, заторів та постраждалих немає, о тоді можна сказати що в нас є дорожні, НС та інші служби.! Чи я мислю не правільно????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.