На Рівненщині протягом доби рятувальники двічі допомогли лікарям прийняти пологи

 О 03:00 16 березня на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №12 м. Дубровиця з районної лікарні надійшло повідомлення, що породіллі з села Милячі потрібна термінова допомога медиків. Проте, через складні погодні умови автомобіль швидкої не зміг навіть виїхати за межі райцентру.

Для буксирування медичної бригади було направлено черговий караул рятувальників на пожежній автоцистерні. На час, коли працівники Держслужби з НС, подолавши 25 кілометрову відстань, доставили лікарів до будинку породіллі, у 20-річної жінки вже розпочалися перейми. Через це медики змушені були приймати пологи на місці.

На щастя операція пройшла вдало. Новонародженого хлопчика та його матір працівники Державної служби з НС доставили до пологового відділення Дубровицької центральної районної лікарні.

Того ж дня, але вже в обідню пору, рятувальникам державної пожежно-рятувальної частини №16 смт. Володимирець довелося буксирувати автомобіль медиків в село Липне Володимирецького району. Вагітну жінку у супроводі лікарів доставили у районну лікарню, де через годину вона народила хлопчика.

Коментарі

"Толи еще будет" - це тільки початок медичної реформи, влада нехоче розуміти в яких умовах приходиться працювати медикам в нашій країні. Це УАЗи неможуть доїхать до хворих, а що буде як медики пересядуть на Пежо, так що друзі на часі лозунг: " Спасение утопающих, дело рук самих утопающих", а бо відразу медиків пересадити на пожані авто.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.