На Рівненщині проводять більш як 20 тисяч досліджень патологій за рік

Провідні лікарі України та Росії  обговорювали, як запобігати малюковій смертності та дитячій інвалідності. Їх об’єднала міжнародна наукова конференція «Сучасні аспекти діагностики вроджених вад розвитку і спадкової патології», що відбулася в обласному клінічно-діагностичному центрі ім. В. Поліщука.

Річ у тім, що на сьогодні Рівненщина – серед лідерів за рівнем народжуваності. Водночас за декілька останніх років ситуація з вродженими та спадковими хворобами в області значно поліпшилася, розповів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Бойко.

Так, завдяки сучасному обладнанню покращилася діагностика патологій, а отже і правильного лікування. Загалом щороку спеціалісти обласного медико-генетичного центру при РОКЛДЦ ім. В. Поліщука надають майже 10 тисяч консультацій, проводять більше 20 тисяч спеціальних досліджень. Водночас експерти радять майбутнім мамам для профілактики вживати фолієву кислоту.

Тим часом в області й надалі працюватимуть над тим, аби поліпшити діагностику і лікування майбутніх мам та немовлят, щоб діти отримали більше шансів рости здоровими. Це питання, на якому акцентував Президент України у нових соціальних ініціативах, на сьогодні є одним із пріоритетних для влади усіх рівнів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.