На Рівненщині школярів розвозили по домівках на пожежних автомобілях

В зв’язку із складними погодними умовами рятувальниками Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області організовано надання допомоги учасникам дорожнього руху.

Зокрема, з кюветів автотрас в м. Рівне вивільнено 6 вантажівок, в Дубровицькому районі – 4 вантажівки, у Володимирецькому районі – 6 вантажівок, в Радивилівському районі – 4 вантажівки.

В селі Дядьковичі Рівненського району з узбіччя дороги піднято міжміський автобус з 30 пасажирами. На ділянці траси Київ-Чоп в Дубенському районі в місцях підйому рятувальниками організовано буксирування понад 20 вантажівок.

Разом з тим, за вказівкою начальника обласного управління ДСНС Володимира Оглоблі було організовано доставку пожежно-рятувальними автомобілями по домівкам учнів навчальних закладів сіл Крилів, Нижній Крилів та Зелений Гай у кількості майже 50 чоловік.

У місцях скупчення автотранспорту рятувальники встановили пункти обігріву, де водії та пасажири мають змогу погрітися та скуштувати гарячу їжу.

Працівники Держслужби з НС Рівненщини і надалі перебувають у постійній готовності й вразі потреби можуть вчасно прийти на допомогу. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.