На Рівненщині сільрада незаконно роздавала землю

Органами прокуратури Рівненської області продовжуються перевірки додержання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вимог законодавства при використанні, вилученні та наданні у власність земельних ділянок.

Зокрема, встановлено, що в порушення вимог Земельного кодексу України, рішенням однієї із сільських ради визнано невитребуваними земельні паї загальною площею 96 га, що знаходяться за межами населеного пункту, та погодженого їх передачу в оренду двом товариствам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, тоді як право розпоряджання такими землями належить до компетенції органів виконавчої влади.

За інформацією прес-служби прокуратури Рівненської області, як з’ясувалось, частина вказаних земель перебуває у власності громадян, що підтверджується державними актами на право власності.

У зв'язку з цим Острозький міжрайонний прокурор 21.03.13 вніс голові сільської ради подання про усунення порушень земельного законодавства. Документ прокурорського реагування перебуває на розгляді.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.