На Рівненщині відбувся гучний політичний трансфер (оновлено)

На весняні проміжні вибори до Рівненської обласної ради відомий рівненський лікар та політичний діяч Роман Коваль зібрався під новим прапором - від партії "Українська платформа "СОБОР". Попри те, що, як то кажуть, іще вчора був активним і навіть почесним членом Української народної партії. Як стало відомо, на цей крок Коваль відважився через внутрішньопартійний конфлікт в УНП.

Як стверджують джерела, конфлікт між головою міської організації УНП Романом Ковалем та обласною очільницею партії Світланою Ніколіною виник через те, що Коваля відмовилися висувати по Рівному як кандидата на цих проміжних виборах. Натомість у партії нібито підтримали кандидатуру відомого рівненського адвоката Миколи Бляшина, котрий є заступником Коваля у міській організації УНП. Хоч у підсумку обласна конференція партії по Рівному висунула Петра Поліщука.

Відтак, Роман Коваль написав заяву про призупинення членства в Українській народній партії, а також, як виявилося, досяг домовленостей із головою РОО "Українська платформа "СОБОР" Анатолієм Ляшецьким про те, щоб бути висунутим на виборах від цієї політичної сили.

Також подейкують, що вже невдовзі Роман Коваль може очолити Рівненську міську організацію партії "СОБОР". Разом з тим, попри ці чутки, на проміжних виборах він позиціонує себе як безпартійний.

Кореспондентові порталу "ВСЕ" потрапили до рук документи, у яких чітко сформульована позиція Романа Коваля щодо ситуації з УНП (чит. нижче)

Ключові слова: 

Коментарі

100%цей тип хабарник,був у нього на прийомі,сказав гроші давай,а я де йому їх стільки візьму...

Все, що написано Ковалем - на 98% - "маячня божевільного" (с)
Роман Коваль за свою політичну кар"єру змінив не одну партію.... Тепер "пощастило" "Собору"...
Нормальний же чоловік, так виглядало, а поняття про елементарну (!!!) партійну дисципліну ВІДСУТНЄ ПОВНІСТЮ!!!
Жаль...Романе, щиро бажаю успіхів у новій для себе партії... А керівнику "Собору" Ляшецькому порада: будьте уважні!!!! Реально будьте уважні та обережні з цією людиною!!!!

Коваль і Ніколіна розсварилися із-за банальних грошей. На виборах до ВР України кожному кандидату від УНП за відтягування голосів від опозиції партією регіонів було виділено N-у суму грошей. Гроші з Києва до кандидатів від УНП поступали через структури Віті Ющенка і Юри Костенка. Спритна вчителька зі Здолбунова, з "українським" прізвищем Ніколіна, зуміла взяти на себе посередницькі функції передачі грошей та нагріти усіх кандидатів по усіх округах Рівненської області. Як подейкують, Роману Ковалю скромна вчителька з липкими руками недодала 70% "положеної" суми. Ну скажіть, який би лікар втративши такий калим не обідився?

Людина все життя керується принципом прийти нагадити і піти. Якщо Собор хоче мати в своїх рядах такого члена і кандидата в депутати то прапор вам в руки.

Це точно якийсь колобок. Ана рахунок що буде та тей що зараз, НІЧОГО! Їм би тільки дорватись до влади, а далі й трава не рости.

А що буде як дорветься до влади?..

Той Коваль, що якийсь політичний колобок?))) Його принцип: Я от бабушки ушел, я от дедушки ушел...))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.