На Рівненщині визначили найкрасивіших жінок у формі

Упродовж січня та лютого 2013 року в УМВС України в Рівненській області проводився конкурс «Красуня у погонах». За ініціативи начальника управління генерал-майора міліції Василя Івановича Лазутка на шпальтах відомчого видання «Закон. Правосвідомість. Правопорядок» друкувалися фото учасниць. Лише за три дні на вказаний у газеті номер мобільного телефону надійшла майже тисяча смс-повідомлень.

У безкомпромісній боротьбі третє місце виборола дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів Клеванського відділення міліції Рівненського РВ УМВС лейтенант міліції Іванна Стоєва:

— Я знаю, що за мене проголосували не лише мої друзі та колеги по роботі, а й мешканці адміністративної дільниці, на якій я працюю. Тому хочу їм подякувати.

А от призер конкурсу — міліціонер спеціальної роти судової міліції «Грифон», підпорядкованої УМВС рядова міліції Милослава Сова дякує організаторам заходу:

— Для мене взагалі участь та друге місце – це дуже приємно і престижно. Я дійсно не очікувала, що стільки людей мене підтримає.

Перемогу та глядацьку прихильність виборола інспектор сектору адміністративної практики ВДАІ УМВС Надія Юрчук.

— Я й не очікувала такого результату, — усміхаючись говорить дівчина. — Проте звичайно у глибині душі я все ж сподівалася на першість.

 А тим хто віддав свої голоси Надія, не приховуючи емоцій, говорить:

— Дякую Вам щиро за здобуту перемогу, бо без Вас у мене б її сто відсотків не було б.

Начальник УМВС України в Рівненській області генерал–майор міліції Василь Лазутко зазначив: – Ми свідомо не створювали ніяких комісій  при визначенні найгарнішої красуні в погонах, а цілком довірили цю місію охочим проголосувати за дівчину, яка їм сподобалась. І тому вдвічі приємніше, що чоловіки, які проголосували вибрали дійсно гарних дівчат. Начальник УМВС вручив переможницям дипломи та букети червоних троянд, повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

З нетерпінням будемо чекати на проведення конкурсів: "Найкраща телятниця", "Найкраща доярка" та " Найкраща свинарка", а то ми  й не сумніваємось що в військах чи міліції служать  красуні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.