На Рівненщині вшанували пам’ять Чорновола

25 березня рівненські рухівці зібралися поруч меморіальної дошки В’ячеславу Максимовичу Чорноволу в обласному центрі. Подія для зібрання сумна – 14 років тому під колесами КАМАЗу загинув один із найвидатніших українських політичних і громадських діячів ХХ століття. 

Рухівці вважають загибель В’ячеслава Максимовича політичним убивством. У словах виступаючих на мітингу звучали біль від втрати Чорновола й сподівання, що ще прийде час – і організаторам вбивства дістанеться по заслугам, а Україна належно вшанує свого Героя.

На мітингу виступив голова управи РОО НРУ Микола Мельник. Він передав присутнім слова подяки за участь у заході від народного депутата України –голови РОО НРУ Валентина Королюка. Народний депутат від опозиції в ці години провадив особистий прийом мешканців Дубенського району та м.Дубна, які довірили йому представляти край у законодавчому органі.

Слід зазначити, що напередодні роковин, 24 березня, члени Дубенських міської та районної організацій НРУ замовили панахиду на пошану безсмертної душі убієнного Чорновола. Священнодійство відбулося зранку в соборі Святого Миколи Чудотворця у м. Дубно. А після служби Божої гостинно відкрила двері Дубенська ЗОШ № 1. Тут рухівці разом із педагогами та учнями провели вечір пам’яті В’ячеслава Максимовича під назвою «Той, хто пробудив кам’яну державу…», повідомляє  прес-служба РОО НРУ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.