На Рівненщині взялись за моральне виховання

На Рівненщині відкрили єдиний в Україні Центр духовно-морального виховання. Новостворений центр функціонуватиме на базі Національного університету “Острозька академія”.

За інформацією Рівненської ОДА, до центру входять школа духовного розвитку, а також гуртки різного спрямування – духовного співу, просвітницькі, екологічні, туристично-краєзнавчі, декоративно-ужиткові та образотворчого мистецтва. Їх функціонування – це можливість для всебічного розвитку гуртківців. До того ж у новоствореному закладі знайдуть для себе користь і батьки, оскільки для них діятиме лекторій.

Водночас центр стане комунікативним майданчиком, де обговорюватимуть проблеми духовно-морального спрямування експерти з області та всієї держави. Вони також працюватимуть над розробкою та впровадженням нових ефективних технологій соціалізації особистості та її соціального захисту.

Наразі центр співпрацює із лабораторією превентивного виховання інституту проблем виховання АПН України, міжнародним фондом “Добро”, Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.