На Рівненщині за напад на футболіста фанат отримав два роки виправних робіт

Нещодавно набрав законної сили вирок Радивилівського районного суду відносно 26-річного жителя с. Підзамче, який обвинувачувався в умисному заподіянні середньої тяжкості тілесних ушкоджень неповнолітньому.

В червні  минулого року на стадіоні села  Підзамче Радивилівського району відбувся футбольний матч  між командами сіл Пляшівка та Козин. Гра була запеклою, і її фанатам важко було стримувати свої емоції.

Одним із таких фанатів  виявися 26-річний Анатолій, котрий перебуваючи в сані алкогольного сп’яніння, по закінченню матчу, підійшов до гравців Козинської футбольної команди щоб вказати останнім на неправильну, на його думку, гру. Між ним і членами команди виникла суперечка під час якої роздратований парубок зі словами: «Менше будеш забивати» накинувся із кулаками на неповнолітнього її гравця Вадима. Останньому Анатолій наніс один удар правою ногою у живіт та спричинив перелом чотирьох пальців кисті лівої руки, що відноситься до середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

- Відносно Анатолія було порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 122 (умисне  середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України - прокоментував начальник Радивилівського РВ Віталій Кеда. – Невдовзі суд призначив  йому остаточне покарання у вигляді двох років виправних робіт за місцем роботи з відрахуванням в дохід держави 20 відсотків заробітку, а також стягнення на користь потерпілого більше десяти тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди. Про це повідомила Оксана Шуляк із Радивилівського райвідділу міліції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.