На Рівненщині засудженому у шкарпетках передали опій, а в тушкованому м’ясі марихуану

Опій у шкарпетках та марихуана у тушкованому м’ясі не потрапили до рук засуджених. Шкарпетки промочені речовиною коричневого кольору невідомого походження надійшли на адресу засудженого Ш, який відбуває покарання у Городищенській виправній колонії №96.

Як вказано на поштовому упакуванні посилка надійшла від громадянки З., яка проживає в м. Суми. Вилучену працівниками установи речовину було направлено на експертизу, а про подію повідомлено співробітників РВ УМВС України в Рівненській області.

Згідно з висновком спеціаліста НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області, представлена на дослідження  речовина коричневого кольору невідомого походження являється ацетильованим опієм  масою 0,048 г.

Дану подію внесено до ЄРДР Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області.

Також, в ході реалізації оперативної інформації під час догляду вмісту посилки, яка надійшла на адресу засудженого К., Городищенської виправної колонії (№ 96) від, як вказано на поштовому упакуванні громадянки Д., з м. Київ, в тушкованому м’ясі, було виявлено та вилучено два пакунки з речовиною зеленого кольору рослинного походження.

Про дану подію було повідомлено співробітників РВ УМВС України в Рівненській області.

Згідно з висновком спеціаліста НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області, представлена на дослідження  речовина зеленого кольору рослинного походження являється марихуаною масою 23,121 г. Дану подію внесено до ЄРДР Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області, повідомляє старший інспектор управління ДПтС України в Рівненській області Віта Чуб’юк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.