На вихідних зафіксували найпотужніший снігопад за останні сто років

Снігопади, які обрушилися на Україну 22-23 березня, виявилися рекордними. Директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда заявив, що березневий снігопад виявився найсильнішим за останні 100 років.

Нинішній снігопад в Україні, за словами Кульбіди, є безпрецедентним. За добу 22-23 березня випало більше місячної норми опадів. Тільки в Києві випало 40 мільйонів тонн снігу.

Коментарі

В принципі це не суттєво як це досліджують бо можна просто гіпотетично підрахувать товщина покрову на площу і на масу об'му, просто що вони так вціпились в цю цифру ссооооррррооооккккк млн.тонн, думають що людей цим заспокоять, людям всерівно скільки тонн, для людей важно як спрацювали всі служби, а просто... ніяк не спрацювали. Телефонував в Київ до товариша, розповів що по центральних вулицях рух, одна полоса стоїть, а поіншій хурається хто хоче і в яку хоче сторону, а примакаючі вулиці ніхто взагалі не чистив, люди бродять як зомбі по цих нечищених вулицях

Є дослідження гідрометцентру де на різних ділянках міста вимірюють кількість опадів, можливо зважують і обраховують приблизно.

Цікаво хто зважував що 40 млн. т, Попов, Азіров чи Яник, а може 38 чи 42, вони що його вивезли через вагу

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.