Нардеп-свободівець розповів про соратника "комуніста"

Як вже повідомлялося, у переддень обласної конференції ВО "Свобода", на якій для участі у проміжних виборах до облради висунули керівника фракції цієї партії у Рівнераді Олексія Бучинського, в коментарях на порталі "ВСЕ" з'явилося посилання на дивний документ, котрий засвідчує, що Олександр Савчук, керівник громадських приймалень нардепа Олега Осуховського, є колишнім комуністом.

Загальновідомо є те, що у партію "Свобода" колишніх комуністів не беруть і, за умови достовірності цієї інформації, до політсили могло би виникнути чимало запитань. Також цікаво, що Савчука неодноразово називали найбільш вірогідним претендентом на посаду нового очільника обласної організації ВО "Свобода". Тож в цьому світлі не слід виключати ймовірність того, що поява такої "маляви" - спроба потенційних претендентів на це тепленьке місце усунути конкурента, або ж принаймні посіяти смуток в партійних рядах стосовно пана Савчука. 

Останнім часом так повелося, що у політичній силі не надто поспішають коментувати резонанські події, пов'язані із їхніми партійцями. Відтак, кореспондент порталу "ВСЕ" напряму запитав у головного свободівця області народного депутата Олега Осуховського, як у політичній силі відреагували на появу цього документа та як збираються діяти в ситуації, що склалася.

Олександр Савчук та Олег Осуховський

- В інтернеті будь-хто на будь-кого може сфабрикувати компромат. Тож упевнено скажу, що поява цього документа - звичайна провокація. А на провокації ми не реагуємо! Олександра Савчука я вважаю поважним чоловіком. І коли ми приймали його до партійних лав, певна річ, наша партійна служба безпеки перевіряла його кандидатуру на наявність приналежності до комуністичної партії чи інших подібних організацій. Результати показали, що він гідний бути членом ВО "Свобода". Тому ще раз повторюся, поява цього документу - це провокація, - повідомив голова РОО ВО "Свобода" народний депутат Олег Осуховський.

Коментарі

там 50 відс. таких-дуже активна фаріон член кпрс,рагулі всі були в кпрс,а тепер морозяться. Ьидлота одним словом

В Свободі хіба на гіляку тебе як комуняку вчеплять))

нуу отовсюду виганяють за бездарність, і що робить тепер?)

комуністам не треба, хомку не треба, в свободу може візьмуть, там люблять колишніх комуністів) 

Жора Прохоров чи Дядько Пол чи Олександр Поліщук то ти члєн Компартії чи не члєн? І що Хомко вже тебе вигнав із 7 Днів за твою бездарність?

він там вже давно не працює, ололоши

Жора Прохоров можеш писати заяву на звільнення із 7 Днів. Давай, до свиданья.

Заява на вступ до лав Комуністичної партії України написана Олександром Поліщуком (Дядько Пол) є, а заяви на вихід немає.

Дядько Пол (Олександр Поліщук), а ти вже вийшов з Комуністичної патії України? Бо твоєї офіційної заяви в обкомі партії немає. А як твій шеф Хомко реагує на те, що ти гадиш на нього на цьому сайті? Чи він не знає?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.