Населені пункти Рівненщини поділили 72 тисячі гривень

72 тисячі гривень із обласної казни отримають переможці конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак, який очолює конкурсну комісію, розповів, що міста Радивилів та Острог одержать 20 та 13 тисяч гривень відповідно.

Водночас за перемогу в регіональному етапі селища Квасилів Рівненського та Томашгород Рокитнівського району матимуть бюджетну підтримку 15 та 8 тисяч гривень відповідно.

Визначали кращих і з-поміж сіл Рівненщини. У цій категорії перемогу здобули село Друхів Березнівського району, село Кузьмівка Сарненського району та село Верба Дубенського району, які отримають 4, 3 та 2 тисячі гривень відповідно.

Окрім фінансового заохочення, переможці обласного етапу конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» представлятимуть Рівненщину на третьому всеукраїнському етапі.

Рейтингові бали конкурсанти набиратимуть за показником витрачених на благоустрій бюджетних і позабюджетних грошей. Крім того, експерти визначатимуть, в якому стані в населених пунктах пам’ятки архітектури, дороги, зовнішнє освітлення, парки та зелені насадження, спортивні майданчики. Враховуватимуть також якість підготовки до зими та висновки екологів, епідеміологів, фахівців у галузі енергозбереження, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА..

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.