Один підсніжник може коштувати рівнянам 60 гривень

З метою збереження первоцвітів, посилено державний контроль за охороною, збереженням та відтворенням біологічного різноманіття рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин, та на виконання Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про рослинний світ "  та“ Червону книгу України ” у період з лютого до червня 2013 року проводиться загальнодержавна операція “Первоцвіт – 2013”.

Продаж первоцвітів (як і купівля) несе в собі порушення Законів України “Про Червону книгу України” та “Про рослинний світ”. Важливо пам’ятати, що збереження первоцвітів залежить від свідомого ставлення до проблеми кожного з нас. Збережемо прекрасні квіти для нащадків!

Варто знати, що відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання та відтворення рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу, занесених до Червоної книги України передбачено законами України «Про Червону книгу України» та «Про рослинний світ» і тягне за собою накладання штрафу до 408 грн. з конфіскацією об'єктів рослинного світу. Компенсації за шкоду, заподіяну незаконним збиранням або знищенням чи пошкодженням рослин, за кожну трав'янисту рослину до 62 гривень.

Держекоінспекція у Рівненській  області закликає всіх небайдужих до стану навколишнього середовища громадян приєднатися до операції “Первоцвіт” заради збереження унікальної української природи та, зокрема, мальовничої Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.