Партії послали своїх в Рівненську облраду

Відразу кілька партійних конференцій по висуненню кандидатів на довибори в обласну раду відбулися вчора, 23 березня в Рівному. Зі своїми висуванцями визначитись: ОО "Батьківщина", ВО "Свобода", УДАР, Партія регіонів, Комуністична партія та УРП "Собор".

 

 

 

Регіонали в депутати Рівненської облради висунули безпартійних

Лише по трьом, з п'яти вільних виборчих округів, на яких відбудуться довибори в Рівненську облраду, Партія регіонів висунула свої кандидатів. Цікаво, що всі троє - безпартійні. Одноголосно учасники конференції підтримали висунути: по містту Рівне - Петра Коржевського, по Костопільському виборчиому округу - Василя Осадчука та у місті Кузнецовськ - Павла Павлишина.

Петро Коржевський

Ще по двох округах місцеві регіонали вирішили не висувати своїх кандидатів, а підтримати висуванців Народної партії. Так по Демидівському виборчому округу Партія регіонів підтримає голову Демидівської райдержадміністрації Віднічука Володимира Дмитровича. А по Гощанському округу, також висуванця Народної партії - Ткачука Івана Федоровича.

Павло Павлишин

"Батьківщина" веде в облраду помічників нардепів та "невідомого"

Обласна конференція Об'єднаної опозиції  "Батьківщина", як і Парттія регіонів, вирішили висунути своїх кандидатів на трьох з п'яти виборчих округах, на яких відбудуться довибори в Рівненську облраду.

Так за депутатський мандат змагатимуться: по Гощанському округу - Роман Денисюк, у місті Кузнецовськ - Микола Захарук та по Костопільському округу - Андрій Лендел. До речі, член Рівненського міського виконавчого комітету Роман Денисюк  змінив партійну приналежність. Політик вийшов з лав партії «Фронт змін» та вступив 19 березня у партію «Батьківщина».

Роман Денисюк

Єдине, що  наразі вдалося дізнатись порталу "ВСЕ" про Андрія Лендела, це те, що він є помічником народного депутата від ОО «Батьківщина» Миколи Кучерука. Та був депутатом Костопільської райради до 2010 року.

Рівненська "Свобода" висунула депутата Рівнеради у кандидати до обласної ради

На конференції РОО ВО "Свобода" було прийнято рішення про висунення депутата Рівнеради Олексія Бучинського кандидатом у депутати Рівненської облради по округу №40 (м. Рівне). За його кандидатуру проголосували 49 присутніх, 1 утримався і 1 був проти. Серед альтернативних кандидатур один з присутніх запропонував висунути члена Рівненського міськвиконкому Андрія Бортніка, але він взяв самовідвід.

Головуючим на обласній конференції РОО ВО "Свобода" був Олег Осуховський 

Після розгляду першого питання конференції, присутніх журналістів попросили залишити залу засідань мотивуючи це тим, що наступні питання є виключного внутрішньопартійними. 

Цього ж дня Корецька районна організація ВО "Свободи" у повному складі заявила про вихід із лав цієї політичної сили. 

До Рівненської облради УДАР - один

Обласна партійна конференція політичної партії «УДАР» висунула на довибори в Рівненську облраду одного свого кандидата. Така кількість обумовлена згідно попередніх домовленостей з представниками опозиційних сил на Рівненщині по кожному з пяти вільних округів планується висувати єдиного кандидата-представника опозиції. Відповідно політична партія «УДАР» отримала можливість висувати свого кандидата по Демидівському виборчому окрузі

Анатолій Сидорук

Єдиним кандидатом на Рівненщині від політичної сили Віталія Кличка став заступник голови Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР» Анатолій Сидорук 1968 року народження. Анатолій Володимирович – уроженець Волинської області, вихованець спортивної школи-інтернату, проживає на Рівненщині. Пройшовши шлях від бійця спецпідрозділу Збройних Сил України до успішного підприємця.

Рівненські комуністи на проміжні вибори висунули чотирьох кандидатів

На конференції Рівненського обкому компартії було висунуто чотирьох кандидатів з пяти можливих.

Микола Шумелянко

По Гощі до облради балотуватиметься перший секретар райкому компартії Володимир Коташевський.

По Демидівщині комуністи висунули другого секретаря райкому Світлану Теплову.

По Костополю йтиме перший секретар райкому, екс-очільниця місцевого паспортного столу та кримінальної міліції Марія Омельчук.

По сороковому округу від Рівного за голоси виборців побореться Микола Шумелянко, котрий на осінніх парламентських виборах зайняв шосте місце з тринадцяти кандидатів. 

У директора Рівненської АЕС на проміжних виборах буде "атомний" конкурент

На обласній конференції партії "Українська платформа "СОБОР" для участі у проміжних виборах до облради висунули кандидатів по всіх п'яти округах.

Цікаво, що по округу в Кузнецовську від "СОБОРу" йтиме старший майстер по ремонту тепломеханічного обладнання Рівненської АЕС Петро Бенза. Відтак, на цих виборах він побореться за крісло депутата зі своїм начальником Павлом Павлишиним, якого висунула Партія регіонів

По Рівному партія "СОБОР" висунула безпартійного лікаря Романа Коваля, який ще зовсім нещодавно був членом Української народної партії і брав участь у виборах до Верховної ради у 2012 році саме під прапором УНП.

Роман Коваль

Роман Яворський

У Костополі на цих виборах від "СОБОРу" балотуватиметься безпартійний військовий Олександр Барабаш, котрий є заступником голови громадської ради при Рівненській ОДА.

По Гощанському округу політична сила висунула молодого підприємця Олександра Хрольця, котрий нині є очільником Рівненської міської організації партії "Українська платформа "СОБОР". Також відомо, що Хролець багато років займається культуризмом.

І насамкінець, по Демидівщині від "СОБОРу" балотуватиметься громадський діяч Роман Яворський,  відомий реалізацією ряду соціальних проектів, таких як фестиваль-конкурс молодих талантів "Ми - талановиті!", міжнародний просвітницький проект "Збережи життя!", екологічний фестиваль "Аквасфера", фестиваль електронної музики "Атмосфера", фестиваль-реквієм "Герої Гурб" та ін.

Нагадаємо, що довибори в Рівненську обласну раду мають відбутись 21 квітня 2013 року.

Коментарі

УРП- партія паперова. Жодного діючого осередку. Та й більшість кандидатів пристосуванці. Роман Коваль - зовсім недовго очолював Рівненську МО УНП. Мабуть непогано заробив балотуючись до ВР від УНП по Рівному. Якщо йде від "Собору" значить обовязково обгидить УНП. Яворський -непоганий хлопець, патріот, але міг би висуватись від справжньої партії. Бенза -був депутатом облради від Батьківщини. В 2010 балотувався до облради від УСДП -партії Королевської , пізніше перейменованої у "Вперед Україно". Складається враження, що хлопці технічні від ПР.

Ну якщо Коваль Роман сильний кандидат то хлопці успіхів вам і вперед до пермоги, я у вас вірю.

Від "зелених" по Рівному, подейкують, іде ходаківський - голова громадської ради

Ніхто не замітив, що останнім часом дуже часто можна побачити колишніх опонентів- воргів в партійній боротьбі, в одному таборі і вони зовсім не вороги, а так...Пригадалась одна історія яка відбулась в Клевані, було два друга, дружили з дитинства, сиділи за однією партою. Потім один з них одруживсь на симпатичній дівчині, народилась донька. Але через деякий час вона розлучається з чоловіко та уходить до друга. І якось цого запитали як же так так тож дружина твого друга і ось його вдіповідь: Якого друга!? та мидрузями і ніколи не були. А суть ціє історії такова друзі я звертаюсь до Вас якщо бачите що політик бігає по партіх як та проститутка, раді Бога не голосуйте за таких запроданців!

А сила їхня брате Перто в бабках, вони самі настоящі баблокоси, ФЕ!

у їхній політпідкованості)

P.S. Чи де ж вона все таки знаходиться?))

А в чому їхня сила? Колись в металургів було гасло : "Наша сила в ПЛАВКАХ!" )) Бо метал плавлять.
А сила лузерів-політзаробітчан в чому?

Ну не скажіть, в Соборі в принципі сильні кандидати, та й партія ще не зіпсована

Кандидати від " СОБОРУ" підуть на ... вибори під спільним гаслом: " Коси бабло, поки дають".

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.