Правда про заступницю мера Рівного – фаворити її величності. Частина 2

Як ми писали в попередній публікації, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська жінка сильна і креативна. Вона як і годиться жінці при владі організовує успішні загальноміські піар - заходи. В такій справі без вірних підлеглих – нікуди. І тут чиновниці є свої фаворити. Про це детальніше.

 

Чи є у вас план?

Тож на фоні усіх акції та загальноміських заходів міська влада запланувала масштабну реорганізацію закладів культури. Спочатку планували об'єднати дві музичні школи. А очолити спільний колектив мав директор муз. школи №2 Валерій Марченко. В підсумку замість об'єднання структур Галина Григорівна отримала скандал та повстання колективів шкіл. За тим провалилась і інша грандіозна схема об'єднання міського будинку культури з МПК "Текстильник". Натхненні боротьбою колег ці колективи теж почали піднімати шум.

У міському будинку культури

Тим і закінчилась вся ця історія. Без змін. Хоча ні, зміни під шумок провели. А точніше вину за проведення спецоперації повісили на тодішнього начальника управління культури та туризму Андрія Ткачука.  Він мовчки її визнав і написав заяву на звільнення. Щоправда залишився працювати в управлінні на посаді заступника.

Василь Харковець та Галина Кульчинська (крайні справа)

Василь Харковець та Галина Кульчинська (крайні справа)

"Зливати" по-тихому не угодних підлеглих вже стало доброю традицією для команди міського голови. Швидко і чітко. Як кажуть, нічого особистого – тільки бізнес. Вибачте, інтереси мешканців міста. Не один рік на посаді начальника управління освіти пропрацював Віталій Новак. Людина професійна та інтелігентна. І на пенсію мав йти, і контракт закінчувався. От тільки влаштовувати довгі проводи і лити зайві сльози з цього приводу керівники Віталія Георгійовича не стали. Як і пояснювати щось. Просто оголосили що його місце займе колишній голова Гощанської РДА Василь Харковець. Оголосили ще до звільнення попередника. Як то кажуть – з речами на вихід.

 

"Танці нас пов'язали"

 

А історія зі звільнення Ткачука мала своє логічне продовження. Тоді любителька всього масштабного пані Кульчинська закохалась в танці. Точніше спочатку   організувати рівненський аналог телевізійного шоу — "Май Денс". А пізніше ледве не власноруч формувала команду для участі в другому сезоні "МайданS" та опікувалась її долею до закінчення проекту. Тут то й на сцені з'явився один з кращих хореографів міста, керівник танцювального клубу "Флеш" Роман Гриценюк. У якості очільника міської культури тоді розглядали різних людей. Мова заходила навіть про лідера гурту "Ot Vinta" Юрія Журавля. Однак Кульчинська запропонувала саме Романа Гриценюка, який теж опікувався виключно танцювальними проектами.

Роман Гриценюк

Гриценюк покинув свій клуб і планував повністю посвятити себе чиновництву та геніальним ідея Галини Григорівни. Дарма, що через бюрократичні нестиковки йому доведеться спочатку попрацювати заступником та виконуючим обов'язки начальника управління.

Роман Гриценюк з дружиною Дариною на "Різдвяному балу-2011"

З того часу пан Гриценюк супроводжував не тільки проекти своєї начальниці, а й її саму на всіх прес-конференціях та офіційних заходах. Але не минуло й року – перестав з'являтися на публіці. Поряд з Кульчинською знову сидів той же Ткачук. При тому про Гриценюка — ні слова. Як з'ясувалось пізніше він звільнився за власним бажанням ще в липні 2012 року. Не припав йому до смаку чиновницький хліб, він повернувся викладати в РДГУ та працювати над розвитком "Флеш".

Заступниця мера тим часом про колишнього підлеглого воліла не згадувати. Судіть самі, коли він організовував традиційний "Різдвяний бал" у 2011 році — Кульчинська трубила про це у всіх ЗМІ. А у 2012 році про турнір навіть не повідомили журналістів. Ні тобі афіш, ні прес-конференцій. Власне, все це було, але вже за допомогою інших заходів.

 

Як награти на посаду

 

У Галини Григорівни з'явився новий помічник. Він входив в оточення найближчих поступово. Вперше про директора музичної школи №2  Валерія Марченка заговорили під час проведення першого конкурсу "Бурштинові нотки". Перша співпраця виявилась вдалою. Під час процесу об'єднання музичних шкіл міста  саме його розглядали в якості керівника. Але зірвалось…

Валерій Марченко - новий фаворит

Валерій Марченко - новий фаворит 

Галина Григорівна своїх не забуває. Коли вона почала ділитись з журналістами планами з реконструкції Міського будинку культури її нову супроводжував той же Марченко. Але тепер у якості директора цієї установи. Попереднього директора Петра Давидюка спіткала доля Віталія Новака. Тобто його похід в небуття залишився не поміченим.

Спитаєте, що ж з управлінням культури?  А воно з липня працювало спокійнісінько і без начальника. Смирною конячкою все на собі тягнув Андрій Ткачук. І офіційно повертати його на посаду, схоже, і не збирались. Новий 2013 рік приніс нове щастя  в оселю того ж Валерія Марченка. Його на початку лютого призначили вже начальником управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Тепер і на його вулиці буде бал.

От тільки невідомо чи відродять з його всі реформаторські плани з об'єднання закладів культури. Принаймні серед планів міського голови – завершити реконструкцію Міського будинку культури та взятись за багатостраждальний стадіон "Авангард". А ще останнім часом Хомко та Кульчинська пройнялись безмежною любов'ю до рівненського зоопарку. Добре, що той сам на себе заробляє та розвивається. А ще періодично запрошує чиновників відкрити нову експозицію чи вольєр для тваринок. Як ні – то можна організувати епопею з встановлення фігурок янголів під головною ялинкою міста. Було б бажання.

Наразі ж позиції Кульчинської непохитні. Вона активно світиться в ЗМІ, її ім'я постійно на слуху. Це чи не найважливіше для сучасного українського політика. Адже судять виборці не за результатами клопіткої роботи з розвитку галузі, а за кількість появ у телевізорі. Тож чекаємо нових масштабних акцій від заступниці мера.

Правда про заступника мера Рівного — "масовік-затійник" Хомка

 

Коментарі

А ще Вона Працює. Юлі-волю. Теж мені опозиціонерка знайшлась. Куди в тому БЮТі дивляться?

Свою "дурню" я підписую своїм ім'ям. Чужу - на мене не вішайте :-)

Це що Кривошеєв таку дурню пише?
На гроші Богатирчук-Кривко?
Цирк

Що вона зробила відомо всім... А ви шановний \ на вже щось встигли? Якщо НІ то гайда на передову...там і зустрінимось. Ляпати легше...Не судіть і не будете...

тупе і мстиве створіння... Новак поплатився через те, що мав необережність бути директором школи де навчалося її дитьо. Комсомольське брехло і нікчема

За Новака хоча б освіта розвивалась... І Вєтров зник.
невдовзі вся Рівненщина як і Рівне стануть піарною пустишкою.

Стосовно комсомольців.... Активна людина - вона завжди активна. І саме комсомол у свій час навчив рухатися вперед неодного сучасного політика. А якщо хтось ще й зумів не розгубити себе до цього часу, то честь і хвала таким екс-комсомольцям.

Не зрозуміла. А конструктивна критика де? Думаю, у журналіста теж не всі статті вдалі і не всі чесні))) Чи не так, авторе?

"З 1983 по 1993 роки працювала в різних структурах міськкому і обкому ЛКСМУ України. Приймала особисту активну участь в реорганізації комуністичної спілки молоді в демократичну спілку молоді", Незалежна Україна: " змусила мене переосмислити власні плани і піти на здобуття другої спеціальності «Економіст і менеджер»" Хтось на сьогоднішній день вірить що бувший комсомольський функціонер, економіст - менеджер може зробити щось толкове в розбудові культурного життя міста. ХА-ХА!

огоо то цей сайт бізнес-проект Кривка?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.