Правда про заступника мера Рівного — "масовік-затійник" Хомка

 

Жінка з фантазією – мрія чоловіка. Жінка-чиновник з фантазією та бажання з усього зробити шоу – реальність Рівненського міського голови Володимира Хомка. Його гуманітарна заступниця Галина Кульчинська продукує одноразові масові акції з блискавичною швидкістю. Тільки більше б камер, журналістів і шуму. От тільки системності за такою жіночою чиновницькою імпульсивністю за чотири роки роботи так і не простежується.

 

 

Все велике і масштабне Галину Григорівну приваблювало вже давно. Разом з чоловіком Миколою Кульчинським вона стала тим двигуном, який просував та розвивав найпопулярнішу радіостанцію міста впродовж багатьох років. Директор ЗАТ "Радіо трек", вчитель російської мови та літератури, економіст-менеджер за освітою завжди була комсомолкою за вихованням та піарником за покликанням часу. Разом з колегами радійниками вона ще в 2006 році ініціювала одну з наймаштабніших акції "Вишитий рекорд", яким вписала назву радіостанції, а заодно й своє прізвище в "Книгу рекордів України". Пізніше був перший музичний обласний конкурс "Золотий трек". Чого гріха таїти крім соціальної місії, всі ці заходи були спрямовані й на то, щоб "гриміло ім'я". А це і є суть грамотного піару.

Між тим у 2006 році пані Кульчинська обзавелась і політичною приналежністю до "Батьківщини", а також мандатом депутата обласної ради. Свою другу депутатську каденцію у тій же раді вона розпочала з перемоги у одномандатному окрузі Рівного. 

Тим часом після смерті Віктора Чайки, новообраному меру Володимиру Хомку прийшов час змінювати багаторічну команду керівників міста. Поява у когорті заступників мера Галини Григорівни не обійшлося без скандалу. Маленького, а все ж скандалу. Погодьтесь не кожен день її попередниця Світлана Богатирчук-Кривко виступає з промовою перед депутатами зі сльозами на очах. Дрібнички  - швидше жіночі розбори польотів.

У новій іпостасі Галина Григорівна залишились вірна іпостасі "масовика-затійника" та піарника. Виявляється заступник міського голови з гуманітарних питань може не тільки опікуватись питанням освіти, молоді та спорту, а й невпинно продукувати акції. А ще змагатися у такому  креативі з іншим професійним піарником – заступником голови Ріненської ОДА Олексієм Губановим. Який кермує "гуманітаркою" в області з 2010 року. Щоправда останній за акціями і туристичною Волинню, ще встигає піблічно приділи увагу освіті.

 

Чим більше  - тим краще

Однозначно, за активність у акційних справах заступницю мера варто похвалити. Адже за останні кілька років вона ініціювали стільки акції і подій, що пальців на руках не вистачить. Це і акція "Зірка Рівного", "Кубок майбутніх чемпіонів", "Виклик вулиць", "Вишитий рекорд", "Дефіле у вишиванках" та ще багато іншого.

Зовсім не давно Галині Григорівні не давали спокою і лаври журналістської акції "Подаруй можливість жити". Журналісти спробували себе у ролі акторів театру, а зібрані від вистав гроші (понад 200 тисяч гривень) віддали на порятунок онкохворих дітей. Спробувати повтори цей успіх спробувала і пані Кульчинська. Як говорив генерал з фільму "День виборів": Вдарити точно такою ж міною, але другою". Замість журналістів себе пробували в ролі акторів вертепів спробували себе депутати міської ради. Правда виступали заради розваги в рамках фестивалю вертепів "Нова радість". Журналістів ця подія зацікавила. Без сумніву.  А мешканців міста? Хіба пройняло на коментарі у Інтернет виданнях на кшталт: "Краще б вони побились" або "Наколядували б краще грошей до бюджету". А й справді народ же все бачить. Принаймні, так у казці "Голий король" написав Ганс Крістіан Андерсен.

Без порно на Майдансі

Років з два тому в Галини Григорівни трапилась неприємність — випадково від сина вона дізналась що в мережі Інтернет можна вільно переглянути порно. Точніше мова тоді йшла про внутрішню DC-мережу одного з місцевих провайдерів. Дізналась і одразу забила на сполох. Адже це порно могли побачити діти. Одразу проблему підняли в ЗМІ. Кульчинська зібрала спеціальну комісію, де "пригрозили пальчиком"  представниками провайдера. В свою чергу ті, пообіцяли те порно з внутрішньої мережі прибрати і пильніше ставитись до відвідувачів. Бінго! Проблемуа вирішена! Не в глобальному масштабі, але треба ж щось робити?  Ймовірно чиновники не знали про тисячі вільнодоступних порносайтів в інтернеті. Але хай, це вже наступний рівень ознайомлення з новітніми ІТ-технологіями. І зовсім ця історія не  схожа на боротьбу з вітряками…

Втім, наймаштабнішою епопеєю за останні роки було  все ж "Майданс". Заступниця жила проектом буквально півроку. Спочатку вона агітувала місто долучатись у власний проекту "Май Денс". Пізніше у кожній промові просила підтримати команду вже в телешоу. А ще затято сперечалась з противниками цього проекту. Хоча вони й не протестували проти "МайданS". Просто зауважувала, що Галина Григорівна приділяє йому занадто багато уваги. У підсумку сторони залишились при своїй думці. А Кульчинська  з Хомком тим часом не тільки піднімали дух команди та шукали спонсорів, а й світились на головному каналі країни під час прямих ефірів.

Наполегливість дала свої результати –  рівняни посіли у шоу третє місце. А от чи була ця перемога "піровою"?   Ми попросили надати міську раду перелік витрати з міського бюджету на перелік команди. Відповідь до вашої уваги.

Тільки  з міського бюджету це більше  100 тисяч гривень. Сюди сміливо ж можна додати ще тисяч 200-300 спонсорських коштів.  Зокрема й від власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка. Якого міський голова спочатку хвалив, а потім вже під час виборів навіть з міста виганяти збирався. От така от вдячність.

Які ж від цієї акції плюси. Принаймні за версією міської влади. Крім масового залучення міської молоді, згадують ще виграний автомобіль вартістю 72 тисячі гривень. А ще Галина Григорівна торік особисто обіцяла трансформувати потенціал молоді у нові танцювальні гуртки і клуби. Рік минув, а клуби не з’явились. І де ці клуби?

Хоча чому дивуватись  – міський голова вже три роки обіцяє автобус для Палацу дітей і молоді. І кожного року 100 відсотково. На жаль, не вдалося з'ясувати чи їздять вихованці ПДМу на трьох нових автобусах, адже три інформаційних запити з цього приводу на ім'я мера залишились без відповіді. Так само не захотіли озвучувати суму коштів закладених на придбання автобусу.

Можливо, краще приділити сили і енергію не тільки для акцій, а для спраглих за увагою гуманітарного заступника мера освіту та спорт?

Ламати – не будувати

Не обійшлось в роботі заступника міського голови і без скандалів. На всю Україну прогриміли результати тендеру закупівлі продуктів для учнів шкіл. Тоді міські депутати розкопали, що в результаті таких торгів ці продукти купували за завищеними в кілька разів цінами. Так кілограм капусти коштував заледве не 13 гривень. Як наслідок чиновники схаменулись, результати тендеру переглянули і проблему нібито залагодили. Публічного покарання винних рівняни так і не побачили. В сама заступниця мера зіграла хорошу міну при поганій грі. Мовляв, сама була не в курсі і безкрайньо обурена.

 

Два роки тому реформаторський політ думки Кульчинської та Хомка розбився об скалі нерозуміння підлеглих педагогів та культурних діячів.  Тоді міська влада запланувала масштабну реорганізацію закладів культури. Спочатку планували об'єднати дві музичні школи. А очолити спільний колектив мав директор музшколи №2 Валерій Марченко. В підсумку замість об'єднання структур Галина Кульчинська отримала скандал та повстання колективів шкіл. За тим провалилась і інша грандіозна схема об'єднання міського будинку культури з МПК "Текстильник". Натхненні боротьбою колег ці колективи теж почали піднімати шум.

Тим і закінчилась вся ця історія. Без змін. Хоча ні, зміни під шумок провели. А точніше вину за проведення спецоперації повісили на тодішнього начальника управління культури та туризму Андрія Ткачука.

Але про це вже у продовженні матеріалу.

Коментарі

этой женщине нужна пластическая хирургия,либо баба Галя Кульчинска очень похожа на Инну Богословску или бабу Ягу....я вечерами пугаю своих детей Галиной фотографией,когда детишки не хотят ложиться спать....
Галя что то делать надо!на ворованые деньги сделай себе операцию Ы.

Особисто цю пані не знаю, але її виступи по телебаченню і текст цієї статті співпадають. І ще одне згадав її інтерв'ю на рахунок "Майданс", що всі кошти будуть виключно спонсорськими, і тут обікрали бідних дітей!

Як вона з вами не згідна!!!!!!!! Тому, що підпису немає, тому, що правда!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.