Регіонали в депутати Рівненської облради висунули безпартійних

Лише по трьом, з п'яти вільних виборчих округів, на яких відбудуться довибори в Рівненську облраду, Партія регіонів висунула свої кандидатів. Цікаво, що всі троє - безпартійні. Одноголосно учасники конференції підтримали висунути: по містту Рівне - Петра Коржевського, по Костопільському виборчиому округу - Василя Осадчука та у місті Кузнецовськ - Павла Павлишина.

Коржевський Петро Миколайович, 1966 року народження. Заступник начальника обласного управління освіти, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти. Цікаво, що він вже був кандидатом до Рівненської обласної ради у 2010 році. Щоправда тоді Петро Коржевський був у партійному списку «Нашої України» і кандидатом, від цієї політичної сили, по мажоритарному округу міста Рівне. Однак тоді здобути мандат йому не вддалось.

Павлишин Павло Яремович народився 8 квітня 1967 року в смт Орєшноє Манського району Красноярського краю Росії. Закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю “Атомні електростанції та установки”.

У 1992 році прийнятий на роботу оператором реакторного відділення реакторного цеху №2 Рівненської АЕС. Працював інженером з експлуатації реакторного устаткування реакторного цеху №2, провідним інженером з керування реактором РЦ №2. З 1998 року - на керівних посадах Рівненської АЕС.

З 2012 року директор Рівненської АЕС. Безпартійний.

 

Осадчук Василь Дмитрович, 1953 року народження, лікар невропатолог, заступник головного лікаря Костопільської центральної районної лікарні, голова Костопільської районної профспілкової організації працівників охорони здоров’я, безпартійний.

Ще по двох округах місцеві регіонали вирішили не висувати своїх кандидатів а підтримати висуванців Народної партії. Так по Демидівському виборчому округу Партія регіонів підтримає голову Демидівської райдержадміністрації Віднічука Володимира Дмитровича. А по Гощанському округу, також висуванця Народної партії - Ткачука Івана Федоровича.

Детальніший репортаж про партійну конференцію Партії  регіонів читайте на «ВСЕ» в понеділок.

Нагадаємо, що довибори в Рівненську обласну раду мають відбутись 21 квітня 2013 року.

Коментарі

Вони то "безпартійні", АЛЕ в їхніх венах тече синьоблакитна кров, до того ж непевно і зрадницька, якщо вони були в НУ і "боролись" за світле майбутнє, а тепер ідуть від ригів робити покращення. Адже не зря говорят зрадивши один раз, людина буде зраджувати постійно і громаді потрібно звернути на це увагу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.