«Рівнегаз» підставили: він не продає дорогий газ?

Як повідомляє інтернет-сайт «Наші гроші», прес-служба ПАТ «Рівнегаз» у відповідь на інформації про угоду на постачання газу з Рівненським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом повідомила, що компанія не має відношення до оприлюднених даних про вартість газу – 6 716 грн. за тисячу кубометрів.

Окрім цього прес-служба стверджує, що на момент оприлюднення «договір між ПАТ «Рівнегаз» та рівненським навчально-виробничим комбінатом укладений не був».

Договір зрештою було укладено і в ньому було зафіксовано ціну газу на рівні 4707 грн. за тисячу кубометрів, що відповідає вимогам НКРЕ.

Також «Рівнегаз», який очолює депутат Рівненської обласної ради Петро Дубас, акцентує увагу на тому, що відповідно до норм чинного законодавства, замовник має право розпочинати процедуру закупівлі по очікуваній вартості. Разом з тим, статтею 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель» передбачено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції переможця процедури закупівлі.

Повністю текст повідомлення прес-служби «Рівнегазу» тут.

Довідка: Публікація оголошення про результати закупівлі без фактичного укладення угоди суперечить нормам законодавства. Також знову залишилось нерозкритим питання, як в оголошення в «ВДЗ» потрапили дані про обсяг та ціну закупівлі, які відрізняються від фактично укладеної угоди.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.