Рівненщину відвідали харківські депутати

Відповідно до підписаної Угоди про співпрацю між Рівненською та Харківською областями представники Зачепилівського району Харківської області перебувають на Рівненщині з робочим візитом. Мета поїздки – обмін досвідом з територіальними громадами.

19 березня у супроводі першого заступника голови обласної ради Михайла Кривка та заступника голови обласної ради Олександра Чуприни гості відвідали Костопільщину.

Депутати Харківщини зустрілися з керівництвом району та ознайомилися з досвідом Костопільської районної ради щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з роботою новостворених комунальних підприємств. Особливе зацікавлення у гостей викликала реалізація в селах Мала Любаша, Підлужжя та місті Костопіль Проектів та Програм підтримки розвитку територіальних громад району.

Делегація Зачепилівського району відвідала експозиції Костопільського районного краєзнавчого музею та Музею лісу Костопільського Держлісгоспу.

Також перебуваючи в Івано-Долинському спецкар’єрі, харків’яни ознайомилися з виробничим процесом та соціальними програмами, які спрямовані на розвиток місцевої територіальної громади.

20 березня делегація Зачепилівського району відвідає Березнівський район, а 21 обласну раду та м.Острог.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.