Рівненська фірма відмила 315 тисяч на будівництві в Криму

Як повідомив прес-офіцер УПМ ДПС у Рівненській області Олександр Мрозович, на Рівненщині  директор підприємства «відмив» тендері 315 тисяч гривень. Злочин посадовців одного з будівельних підприємств викрили співробітники податкової міліції ДПС у Рівненській області.

Керівниками даного підприємства, яке перемогло у тендері на будівництво очисних споруд в одному з дитячо-оздоровчих таборів Криму на суму 1,8 мільйона гривень, спершу було привласнено та легалізовано 315 тисяч гривень державних коштів.

Вартість робіт складала 1,8 мільйона гривень. Будівельні роботи були виконані, про те було встановлено, що підприємство, яке в цих роботах значилось як субпідрядник - фіктивне. На ньому немає ні людських ні технічних ресурсів для ведення господарської діяльності. Це підтверджено і вироком одного із судів Донецької області. Але, саме на цю «паперову» фірму було перераховано 315 тисяч гривень тендерних коштів за обладнання та виконання певних робіт на будівництві державного об’єкту.

Цей злочин підпадає під другу частину ст. 209 Кримінального кодексу України: Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Даний злочин карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією коштів або іншого майна, одержаних злочинним шляхом, та з конфіскацією майна.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.