Рівненська школа міліції відкриває двері для відвідувачів

Щороку в Рівненському вищому професійному училищі Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України проводиться День відкритих дверей. Метою таких заходів є залучити молодь до числа учнів, студентів, поінформувати щодо умов вступу, напрямів навчання та перспективи отримання дипломів і свідоцтв.

У такий спосіб училище не лише працює над покращенням свого іміджу, а й намагається залучити бажаючих до лав захисників правопорядку.

17 березня 2013 року Рівненське вище професійне училище, що знаходиться у селі Городок Рівненського району, гостинно відкрило свої двері для 60 дітей та батьків, які завітали сюди, аби на власні очі побачити умови, в яких їхні діти будуть проживати та навчатися, харчуватися та проводити своє дозвілля. Про це все гостям розповіли заступники начальника училища майор міліції Микола Савчук та майор міліції Микола Коржак, а завідувач навчально-методичного відділення Олександра Носальчук розповіла більш детальніше про умови вступу та провела коридорами навчальних корпусів і показала світлі просторі учбові кабінети.

Захоплююче видовище підготував викладач училища Ігор Марков, під керуванням якого його вихованці продемонстрували цікавий показовий виступ із рукопашного бою. А викладачі вогневої підготовки Олександр Космацький та Олександр Гусик для гостей показали різні види зброї та розповіли про їх призначення.

На чимало запитань керівництво училища дало відповіді, а доповнити почуту інформацію присутнім допоможуть буклети та інформаційні плакати, які вони отримали на згадку.

До навчального закладу прибули гості не лише із Рівненщини, а й Волинської, Хмельницької та Сумської областей. Вони відвідали стрілецькі тири, спортивні зали, гуртожитки, клуб та їдальню.

 А хто не потрапив до Рівненського ВПУ у березні, є нагода побувати тут 21 квітня 2013 року об 11 год.

Інна БЕРЕЗОВСЬКА, старший інспектор з виховної роботи відділення кадрового забезпечення Рівненського ВПУ ДДСО при МВС України

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.