Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів. Частина 3

У 80-роках їх називали "золотою молоддю", в дев’яностих та двотисячних прижився інший термін – "мажори". У них - багато можливостей, відсутність відповідальності та батьківська опіка.  Вони - діти впливових політиків, чиновників та бізнесменів. Пропонуємо вам третю частину (Читайте тут: частина 1 та частина 2), з серії матеріалів  про найбільш відомих представників "золотої молоді" Рівного, які встигли засвітитись в скандальних та не дуже подіях.

 

 

Мирослав Берташ - син рівненського Гаранта

У 2010 році у одному з інтерв’ю Василь Берташ назва себе "гарантом конституції" в області. Тоді новоспечений голова Рівненської обласної державної адміністрації таким чином проводив аналогію з новообраним Президентом України Віктором Януковичем. Хто знав, що вже за декілька років спільні риси у двох родин і справді знайдуться. Навіть більше, ніж передбачав Берташ-старший. Аналогію провели по лінії дітей.

Мирослав та Василь Берташі

Мирослав та Василь Берташі

Очільнику області як і столичному лідеру теж поталанило з сином Мирославом. Він, як і Віктор Янукович-молодший – депутат (щоправда не Верховної ради, а Рівненської міської).  І як Олександр Янукович – займається бізнесом. Тільки навчався Мирослав не на стоматолога, а на менеджера в НУВГП. Навички та батьківські поради допомогли молодому чоловіку зробити солідну бізнесову та політичну кар’єру. Тепер він особа публічна, тому переповідати ще раз офіційні віхи його біографії немає потреби. Її легко знайти в офіційних джерелах.

Про важкий шлях молодшого Берташа свідчать її його трудові здобутки. Судіть самі – він вже в 20 років обійняв позаду заступника генерального директора Рівненської філії АТ «УПСК». Вчіться молоді кадри! А той факт, що на той час батько вже працював першим заступником голови Рівненської ОДА тут ні до чого.

Не загубився син і під час несприятливих для "регіоналів" 2005-2009 років. Батько тоді замість чиновницької роботи присвятив більше часу бізнесу, а згодом і народному депутатству.

Втім без проколів не обійшлося. Саме тоді ім'я Мирослав Берташа вперше виринуло в новинах разом з повідомленням про трагічну ДТП на вулиці Соборній у Рівному. Тоді позашляховик збив дівчину, яка залишилась інвалідом. Всі чутки та звинувачення в причетності Мирослава до ДТП Берташі спростували в суді. А пізніше правоохоронці довели, що за кермом автівки сина політика не було. Так й взагалі історію поступово "спустили на гальмах".

А тим часом Берташ-молодший і сам почав поєднувати бізнес та політику. Став активним членом обласного осередку "Партії Регіонів", а у 2006 році був обраний депутатом міської ради. Вирішує питання у сесійній залі на Поштовій Мирослав Васильович і досі. Вже другу каденцію.

Молодий політик за депутатським справами знаходить час і на розвиток бізнесу, який за час керівництва Василя Берташа в області розвивається більш ніж успішно. Дарма, що недоброзичливці закидають звинувачення в лобіюванні інтересів "сім`ї", а політичні опоненти апелюють до результатів перевірки КРУ. На гарячому Барташів ніхто не впіймав, і провину не довів. Значить бізнес сина обласного гаранта процвітатиме й надалі.

Рівненська "золота молодь" – діти політиків та бізнесменів (Частина 1)

 

Юрій Вознюк - його називали "мажором"

Батько нинішнього народного депутат Юрія Вознюка - Володимир Вознюк за часи незалежності зміг збудувати потужну компанію ТзОВ "Екорембуд". Підприємство доросло навіть до виконання підрядів на будівництві атомних станцій в Україні та бурових вишках Росії. Це, багато вчому, забезпечило стрімкий злет його сина – Юрія.

Вознюк-молодший торувати окрему стежку в бізнесі не став, а пішов працювати у сімейний бізнес батька. Перед тим освоїв фах бухгалтера-економіста у Рівненському МЕГУ.

22-річний юнак став співзасновником, а згодом і фінансовим директором ТзОВ фірма "Екорембуд ЛТД". З того часу бізнесова кар’єра сина Володимира Вознюк йшла тільки вгору.

Як багато дітей впливових рівнян Юрій Вознюк вирішив погратися у політику. Тоді в 2010 році він разом з молодими Михайлом Кириловим (син екс-депутата Рівнеради від Партії регіонів) та Романом Денисюком почали грати свої перші скрипки в обласному осередку обласної організації "Фронту змін". Мало хто вірив, що ці "ігри в політику" будуть успішними. Однак,  Юрій Ворзнюк таки став депутатом міської ради та продовжив активну політичну діяльність.

Вже за два роки Юрій Вознюк йде до Верховної ради. Кажуть не без підтримки батька він отримав статус «єдиного кандидата від об’єднаної опозиції» в одному з мажоритарних округів Рівненщини. Політичний бренд зробив свою справу – вже на початку грудня Вознюк-молодший вдягнув значок нардепа.

Скидати оберти, Вознюк молодший, схоже не збирається. Для підтримки потрібного іміджу, молодий політик обзавівся ще й медійним ресурсом. Так на початку року в області з’явилась газета "Рівненська правда", яку контролює Юрій Вознюк. Видання є фактично ребрендованою газетою «Телеракурс», що є сателітом іншої газети – «Рівне ракурс».

В бізнесі теж все ніби у нормі і витрачені на вибори кошти можна з часом компенсувати. А те що під час виборів конкуренти називали його "мажором"… Ну і що? Як кажуть: "Все піар, крім некрологу".

 

Який батько - такий син Антон Сачук

Кум Юрія Вознюка, депутат Рівненської міськради Антон Сачук розпочав політичну кар’єру вже будучи директор ТзОВ "ЛАЙМ", ТзОВ "ВЕСТ-ФІШ". Обидві компанії – сателіти бізнес-структур його батька, теж депутата Рівнеради Олександра Сачука.

Дарина та Антон Сачуки

Сачука-молодшого у рекламних статтях називають молоде обличчя влади. Втім, у кар’єрі "мальчіка-красавчіка" поки що можна виділити лише декілька значних досягнень, які навряд чи характеризують його надто самостійним.

По-перше, Антон вдало одружився. Завдяки його романтичним взаєминам з дочкою директора "Речового ринку" Володимира Рабінюка у Рівному сталось одне з найвідоміших публічних об'єднань родин. Ілона та Антон одружились тим сам примножили міжсімейну злагоду. Офіційно дружина Антона Олександровича теж бізнес-леді вона, є співвласником ТзОВ "Вест-Моторс". На цій фразі злі язики точно не втримаються від слів сарказму. Що ж ваше право. Не нам судити.

По-друге, Антон Сачук разом із батьком в 2010 таки став депутатом міської ради. Що правда у різних фракціях. Що зробиш, а тоді партію "Фронт змін" у краї називали дитячим садочком для дітей політиків. Особливої активності у депутатській царині за Антоном Олександровичем не було помічено. Ой, вибачте! Він все ж відзначився – нещодавно зіграв банкіра у депутатському вертепі.

І по-третє Антон, як людина яка досягла всього своєю працею не цурається свого статусу. У нього як годиться і позашляховик BMW останньої моделі і все решта є. Як сказали б дівчата – шкода, що одружений, завидний би був наречений.

Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів (Частина 2)

 

 

Молодий вовк Павло Бублик

Син рівненського бізнесмена Андрія Бублика Павло наразі не пішов слідом за своїм батьком у бізнес. Він цікавиться інформаційними технологіями. Батько взяв Павла до себе на роботу системним адміністратором.

Юнак навчався у школі «Центр Надії». 3 2002 по 2008 рік здобував освіту у Рівненському економіко-гуманітарному інституті на факультеті економіки та підприємництва.

Цього року Павло потрапив у список найзавидніших наречених Рівного. Достеменно не відомо, чи є у юнака дівчина.

Як і його батько Павло цікавиться спортом і регулярно займається боксом.

Товаришує з рівненським бізнесменом Олегом Хижняком, який певний час працював на Андрія Бублика. Також серед знайомих Павла – колишня модель АМ «ARTmodels» Юлія Мизера, арт-директор нічного клубу «Лагуна» Андрій Перескоков, DJ Focus та DJ WOODMAN, заступник директора ВАТ "Сан-Cкерцо" та член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк, син народного депутат від Рівненщини власника нічного клубу «Магнат» Борис Королюк, рівненський фотограф Сергій Рак, син рівненського підприємця італійського походження Йосипа Бертози Патрік, дочка депутата Рівненської обласної ради від Партії регіонів Сергія Качановського Юлія, учасниця конкурсу «Міс 1+1» та працівниця автосалону «VOLVO» Марина Ражик.

За даними Державної архітектурно-будівельної інспекції України свого часу Павло Бублик був зазначений, як замовник будівництва житлового будинку у Рівному, по вулиці Клима Савури, 21. Їздить син відомого підприємця на позашляховику Range Rover.

Народився 16 грудня 1985 року.

Далі буде…

Коментарі

Дурачок, не знаєш - не пиши, бо до суду притягнуть))) На Гайдара будує Лукашик, а не Бублік

Якби батьки цих "діток" "нажили статки, збудували бізнес" чесною працею, а не шахрайськими схемами. а то й кримінальним шляхом, то я думаю й критиків було б значно менше!!!

до чого це все ? який сенс цієї статті? розводити плітки , тьху! дуже низький рівень;(

Мамцю, Якби я нажив статки, а мої діти їх безглуздо просирали мажорячись перед іншими - суворівське училище чи армія їх би виправляло, а не гроші батьків і кришування неприємностей. Це от так, по простому!
Якщо ж нормальними людьми росли б, то отримували б хорошу допомогу.

Критики, ви смішні і безглузді. Можливо тому, що вам самим нічого дати своїм дітям і в вас промовляє заздрість. Але якби ви нажили статки, збудували бізнес, то хіба не передавали б його своїм нащадкам? Хіба не для своїх дітей ви працюєте і стараєтеся? Чи правильно це з точки зору виховання - інше, значно глибше питання. Але отак чесно, по простому - усі бажають, щоб їхні діти жили краще, щоб усе мали.

Звичайні люди, котрих 99% в країні - блазні та нікчеми, а парочка вискочок - по вашому ні)
Цікава логіка. Ставите себе вище за інших? Ви такі ж самі смертні люди, як і остальні.

шкода....дуже шкода ,що ніхто так і не скаже про них тої "справжньої правди",хто знав їх трохи ближче....блазні.залишайтесь такими ж нікчемами

кльово написано! хоч хтось правду пише!

Читаю и поражаюсь автору сия шедевра!!! Долго думали? Такое ощущение что пишет школьник. Смысл в этом всем какой?? Что хотели до людей-то донести?

смішно. просто смішно. а потім гудуть, шо хтось державу розгрібає, так от в цих статтях і показана частина тих "гребущих". жалюгідно.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.